şükela:  tümü | bugün
  • alm. vesile,fırsat,sans.

(bkz: möglichkeit)
  • (bkz: gegenheit)
  • alm. -heit eki ile biten bütün kelimeler gibi artikeli diedir.
  • alm.-heit eki ile biten bütün kelimeler gibi genitiv halindeki artikeli derdir.
  • gittigidiyor üzerinden satış yapan firma.

aldığım kahve öğütücüsüne dair kargo 3 gündür "taşıma belgesi düzenlendi" şeklinde bekleyince bir araştırayım dedim. gugılladığımda bilimum şikayet sitesine teslim edilmemiş ürünler, hatalı teslimatlar, iade sürecinde sıkıntılar gibi onlarca tespit yapıldığını gördüm. sürecin ilerleyişine göre burayı editleyeceğim.

büdüt: gittigidiyor kurumsal dm attı. olayı izah ettim. gelişmeleri bekliyoruz bakalım.

büdüt2: gittigidiyor yetkilileri eşime ulaşmış, satıcı da bizimle iletişime geçti, internette gördüğüm şikayetlere ilişkin gerekçelerini sundu. barkod sisteminde karışıklık olduğu için gönderide sıkıntı olduğu söyledi, memnuniyetimizi sağlamak istediğini belirtti. eşimle birlikte aldığımız karara istinaden iptal talebimizi yeniledik. gittigidiyor hızla devreye girip çözüm odaklı ilerleme sağladı. satışın iptali ve ödeme sürecini takipteyim.
  • 100.000'den fazla satışı olan gittigidiyor mağazası.

ticari ünvanı: teleteknik telekomünikasyon san. ltd. şti.

kendisinden saç kurutma makinesi alma hatasına düştüm. kırık gelen ürün için tespit tutanağı tutturmama rağmen satıcı ürünü iade almamakta direniyor. gittigidiyor ise çok fazla sorumluluk üstlenmiyor.