şükela:  tümü | bugün
  • bollywood izlese kendinden utanır, o kadar.
  • “dünyada ne kadar abidik gubidik şey varsa kadınların eseridir.” tezini güçlendiren klip.

izlerken size de öyle gelmiyor mu?
  • roma iyi de çevresi kötü.
  • yakında gelinin, damadın başının etini yediği klibi de izlersek konu pekişir inşallah.
    tanım: hatıra biriktiren yeni evli çift klibi
  • ülkemizde evlilik ve düğün olaylarının patolojik düzeylerde yaşandığının kanıtlarından biri. hep diyorum benim bu kavramlara olan aşırı tepkimin sebebi bu ülkedeki aşırı etki diye ama anlatamıyorum.
    gelin hanım ellerini kana mı bulamış, o kısmı tam anlayamadım. makyaja hiç girmiyorum dikkat ederseniz.
  • saçma sapan bir klip.

düğünde şarkı söylersin anlarımda..
    klip çekmek nedir amk?
  • ya size ne amına koyim ya size ne?

herkes sizin gibi süper elit, süper zevklere sahip olmak zorunda mı? bırakın böyle mutlu olmuşlar, böyle kalsın illa bir bok atıp rahatlamak neyin psikolojisi?
  • marge simpson saçlı bir gelin ve herhangi bir sınıflandırmaya dahil edemediğim önü sarı?! saçlı damat içeren, deliyim gözü kara deliyim kısmında mecaz olmayan klip.

mutluluklar diliyorum.
  • türkiye'de çekilmemiştir, bulgar çingeneleri böyle şeyler yapıyor, sözlükte örnekleri mevcut.
  • roma valisinden açıklama “siktirtmeyin aşkınızı arkadaş yahu, her bokta biz mi yanacağız”

edit: imla