• korkarım ki üreyecekler!
  • sithonia'da çekilen bu videodaki genç yunan çiftimize mutluluklar diliyorum.
    iteleyin beyler
  • evet herkes "süper elit, süper zevklere sahip olmak" zorunda.
    en azından çabalamak zorunda.
    vasatlığı, zevksizliği yücelte yücelte, görmezden gele gele içine sıçıldı ülkenin.

sonra gazetelerin üçüncü sayfasında okursun artık, ayrıldığı eşini 34 kere bıçakladı falan diye.
  • roma iyi de çevresi kötü.
  • bollywood izlese kendinden utanır, o kadar.
  • roma valisinden açıklama “siktirtmeyin aşkınızı arkadaş yahu, her bokta biz mi yanacağız”

edit: imla
  • benden mutlu olan bir çifttir.
  • ekşisözlük'e kadar girip dikkatimizi çekmeyi başardıysa bize ne denemeyecek kliptir. son derece pespayedir.

bizi özellikle ilgilendiren husus şu ki bu pespayelik ülkenin her tarafına yayılıyor; iktidarından tabanına, hizmet sektöründen bürokrasiye bu pespayelik yüzünden ülkenin bir yarısı diğer yarısından tiksinir hale geldi.

sırf şarkı seçimi bile bize bazı şeyleri gösterir nitelikte; aslında hepimizin sevdiği bir pop şarkısı, bir arabeskçi tarafından arabesk şeklinde yorumlanıyor, klipte de şarkının bu versiyonu yer alıyor. bizi esas rahatsız eden bu arabesk yaşam tarzı biraz da.

cengiz imren düşler sokağı'nı söylediği zaman ettiğiniz küfürleri bir düşünün, ondan sonra bu klip kimseyi ilgilendirmez deyin.
  • yuh ulan size hayvan herifler. bu insanları sırf dothrak oldukları için aşağılamaya utanmıyor musunuz? gelinin ellerindeki kına değil at kanıdır. klipten önce damada layık bir gelin olduğunu ıspat etmek için gelin at kalbi yeme töreni gerçekleştirmiştir. tarihten bildiğimiz üzere yaygın bir dothraki adetidir.

benim de dothrak arkadaşlarım var ordan biliyorum. hatta geçen yıllarda katıldığım bir törende şunu çekmiştim. https://youtu.be/aacimm1shtg
  • 49 saniyede başlayan damadın yaptığı hareket bence kareografi parçası değil.. "bizim ki deli çıktı rıza baba" şekli o.

bu arada gelin çok çirkin lan.
hesabın var mı? giriş yap