şükela:  tümü | bugün
  • akıllara zarar bir program/yarışma. saçma sapan insanlar ve saçma sapan dialoglar. rol yapamayan sahte gelin-kaynanalar.

türk televizyonları iyice dibi gördü artık. pespayelik diz boyu.
  • gelinlerin yemek yaparken aynı zamanda, birbirlerine çemkirebilmelerine hayran kaldım. ben yapamam valla. laf yetiştiricem diye tuz kavanozunu boca ederim tencereye.
    kaynanalar da arkada çekişiyor. gelinin teki 'söyle kaynanana benle uğraşmasın' diyor. öteki 'sen kimsin de kaynanam senle uğrassın' diyor. bu arada seri bi şekilde un yumurta çırpıp tavada yağ kızdırıyorlar.
    akıllara zarar.
  • son yılların en rezalet gündüz kuşağı şeysi olabilir.

allah affetsin cast’a öyle varoş öyle cazgır karılar seçmişler ki cano bacılarımız bile bu karıların yanında galler prensesi kalır.
  • gelinler kaynanalar birbirini yiyor, tam ülkemin resmi bu program...

maşallah resmen yuva bozucu... fena tutar bu...
  • bugün denk geldim ve bir miktar izledim. gelinler yemek yapıyor kaynanalar da tadarak puanlıyorlar. tüm kaynanalar tabakları puanladıktan sonra gerilim müziği ile günün birincisi açıklanıyor. burda saçma bir durum var veya ben konuyu tam anlayamadım. kaynanalar puanları açık şekilde veriyor ve puanlama bittikten sonra kimin en çok puan aldığı belli oluyor. programın sonunda günün birincisi açıklanırken verilen gerilimin ve birinci olan gelinin tripleri falan ne alaka?
  • kaynana hüsniye ve gelin hatice düşman başına. ben böyle itici insanlar görmedim. cansu ve kaynanası sevgülü destekliyorum. sevgül hanımdan asalet akıyor resmen.
  • tv zeka düşürür. izlemeyin.
  • geçen yemek yerken mutfaktaki televizyondan gördüm bu programı. ilgimi çeken tek şey sevgül adlı kadının (oradaki bir gelinin kaynanası sanırım) yaşına göre inanılmaz güzel olması. gençliğini inanılmaz merak ettim bu yaşında bu kadar güzelse gençliğinde nasıldır diye.
  • an itibariyle tatil dönüşü tvyi açmamla karşıma çıkan 4 gelinli 4 kaynanalı bir fatih ürekli ve bir konuk seda sayanlı program. sanırım dedikodu aralarında yemek yapacaklar. burma bilezikler de var bi sürü.
  • türkiye’deki reality show’larının iyice sıçışa geçtiğini zaten biliyorduk. yakında “gerdek türkiye” görürsem şaşırmam.