şükela:  tümü | bugün soru sor
  • değişik bir anne çeşidi. adı müzeyyen. aylin'e bayılıyor. gelinim de gelinim. peki oğul? siktir et onu. varı yoğu gelin olmuş. bir de torun verirse kaynanasının kucağına ooooooooo allahu akbar.
  • hayırsız oğlu varsa ve gelininde de oğlunu adam etme potansiyeli varsa normaldir.
  • aha benim annem. yahu ben hatunun ailesine denk geldiğinde beni eziyorlar, ben benim aileme denk geldiğimde yine beni eziyorlar. amk böyle işin daha evlenmeden bezdim of. nasıl taşak geçiyorlar anlatamam ya.
  • (bkz: damadını kızından çok seven anne) ile yarışır.
  • iyi bir annedir. belki de oğluna iyi davranıyor diye çok seviyordur. ve aralarında kıskançlık gibi bir durum olmaz.
  • evlat olsa sevilmez denilecek cinstendir, yoksa gelinini fazla sevmesi mumkun degil.

hatta o anne gelinini degil herhangi bir insani da oglundan cok seviyordur. sorun oglandadir. baska aciklamasi yok.
  • akıllı anneler, evlatlarından çok gelin ve damatlarını severler ki çocukları mutlu olsun.

gelini mutlu edersen, senin manyak oğluna tahammül eder. damadı mutlu edersen, kızını iyi siker.
  • yoktur.

çok iyi rol yapıyordur sadece.
    o gelin oğluna bir yamuk yapsın hele. bakalım hala gelinini oğlundan çok seviyor mu?

öyle bir kayınvalideniz varsa eğer kızlar, inanmayın. boşu boşuna sevinmeyin. kimse elin çocuğunu kendi çocuğundan fazla sevmez.