şükela:  tümü | bugün
  • ilginç olay. doğa işini yapıyor.
  • gelinin ölmemesi bir nebze sevindirici. türkiye yavaş da olsa gelişiyor beyler.
  • 'oğullarımız var, gelinin giydiğine dikkat etsin' diye milletin gelinini hedef göster, ondan sonra da zırla dur amk.

edit: cinayeti işleyene de zerre kızmadım kusura bakmayın. sen milletin kızı istediği gibi giyiniyor diye 'oğullarım siker mazallah aslan gibi çocuklar' artisligi yaparsan o aslanları mezara sokup sakinleştirirler ağzın açık bakarsın işte öyle ...
  • oğullarını açık her kıza bakacak şekilde yetiştiren bir örümcek beyinlinin yüzünden işlenen cinayettir.
    katili savunmuyorum ama bu şikayet eden kadının dediği aynen şu: '' gelininiz çok açık giyiniyor, benim oğullarımda ona halleniyor.''
    böyle bir durumda bu kadının kocasına resmen hedef gösteriyorsun.
    medeniyetin olduğu yerlerde bu kadının kocası bu söz yüzünden kimseyi vurmazdı ama tabi medeniyetin olduğu yerde böyle örümcek beyinlilerde olmazdı.
  • "zahide t.'nin oğulları efraim ile muhittin türkmen'e yolda pusu kurdu" cümlesi ile ironik olan haber.

madem kadının adını gizliyorsun, oğullarınınkini niye ilan edip kadını dolaylı yoldan ifşa ediyorsun?
  • ilk gördüğümde sesli güldüm şakadır falan diyerekten lakin bir gittik milliyet'e pir gittik amk.
  • sadece oğulların adı çıkmasın lafından kaynaklanmadığını düşündüğümüz vaka. bu aptalca sözden insanın gözü dönmez herhalde.. kesin gelin kişisine bir lafla ya da bedenen tacizde bulunulmuş olmalı.. tasarlayarak öldürdüklerine göre de böyle bir ihtimal daha ağır basıyor. yoksa şunların iki oğlunu da temizleyeyim sorun kalksın gibi bir düşünce çok basit kaçıyor. tabii şimdi derler bu ülkede beş lira için bile adam kesiyorlar sen ne konuşuyorsun diye diyecek sözün kalmaz haliyle. her şey olabilir..
  • öyle mi düşündü bilmiyorum ama kadına en büyük cezayı vermiş.
  • ben bkz vercektim aslında da konuyu anlamadım.yazdım yazdım sildim.şimdi kadın açık giyinince komşusunun oğlunun adı çıkıyomuş.nedenki onlardamı özenip dekolte giyiyomuş? ne sikim hikaye lan bu.

edit: okudum yeniden olan kadının oğullarına olmuş.elemanların haberi bile yok belki.analarının can sıkıntısından yaptığı boş muhabbetin kurbanı olmuşlar.analarına kına gönderiyorum.