şükela:  tümü | bugün
  • topuklu ayakkabı varken düğünde converse giyerek marjinal olamayacak kızdır.

ayrıca topuklu ayakkabıdan nefret eden erkek mi dedi biri..

yanlış okumuş olmak gerekir.

(bkz: topuklu ayakkabı) bu başlıkta güzel ve seksi kelimelerini aratmak gerek sanırım.
  • demode olmuş kızdır
  • en klişe marjinallik hikayelerinden birinin kahramanı.
  • kendini marjinal sanan sıradan kızdır.
  • avril lavigne tadında, marjinal olmaya çalışan kızdır. gelinliğinin üzerine kravat takması muhtemeldir.
  • lan bu amına koduumun converse'i rahatsız ayakkabılarını bana mı satıyor bir tek diye tepki vereceğim kızdır.converse le 6 saat ayakta durup tepineceğime topuklu ayakkabı giyerim en azından ayaktaki kemiklerim tabanımı delmez, yerde üzerine bastığım en ufak taş bile ayağıma batmaz, ayağımın arkasında tam ayakkabının bittiği noktada su toplamaya başlayan baloncuk kanlı bir patlayış gerçekleştirmez.şu eşşek kafalılığım nedeniyle toplamda 3 tane converse ayakkabım oldu, bakkala giderken bile giyince ayağımın arkasını sikiyor, bir de düğünde göbek atıcam öyle mi? topuklu ayakkabı dediğin, doğru düzgün bir kalitedeyse, ancak ayağının duruşu nedeniyle ayağını ağrıtır, converse giyip bir kaç saat gezinince ayağımın arkasında ve küçük parmağımda oluşan su toplaması nedeniyle 3 gün şıpıdık terlikten başka bir şey giyemiyorum ben, öyle marjinalliğe ayağım girsin.
  • saçmalamıştır. topuklu ayakkabı giyemiyorsa mevsime göre sandalet veya babet giyebilir. çok daha şık olur kanımca.
  • kızın birisi evlenecekmiş. düğün gecesi ne giyeceğine karar veremiyormuş. yakın arkadaşına danışmış. arkadaşı: bak demiş, sana bir hikaye anlatayım; 'adamın birisi bir gün vergi dairesine gidecekmiş. ''acaba nasıl davransam da benden vergiyi az alsalar?'' diye düşünmüş ve bir arkadaşına danışmış. arkadaşı: ''çok eski-püskü elbiseler giyin ve öyle git. bu şekilde sana fakir diye acırlar ve vergini az alırlar'' demiş. adam bu cevaptan tatmin olmayarak başka bir arkaşına gitmiş, ona sormuş. ikinci arkadaşı da: ''çok şık-yeni elbiseler giyin ve öyle git. bu şekilde sana saygı gösterir ve vergini az alırlar'' demiş. adam bu cevaptan da tatmin olmayarak filozof bir arkadaşına gitmiş ve diğer arkadaşlarının verdiği tavsiyeleri de söylemiş. o da: ''ne giyersen giy başına gelecek şey aynıdır'' diye cevap vermiş.'

farketmez, isterse gelinliğin üstüne giysin. sonuç değişmiyor!
  • dance me to the end of love eşliğinde ilk dansını yapar birde bu kız.

(bkz: anlam karmaşası)
  • bir kere bu kız kendi arkadaşlarının da gazabına uğrayacaktır. converse'in altına yazı yazıldığı nerde görülmüş yazamazsın.

dalgayı bir yana bırakırsak bence de giymesin o kız converse. tamam rahattır iyidir de düğün bu be yavrum. bir salona gir hele baktın yoruldun o zaman düz taban bir şeyleri yedek de bulundur giyersin sonra ama süslü olsun bir zahmet.

illaki bir şeyleri farklı yapacağım diyorsan bence saç ve makyajına özen göster. yabancı filmlerde bakıyorum da gayet doğal bir makyaj ve saç şekli oluyor. biz de millet düğün dedin mi boya küpüne düşüyor.