1. alışılmadık yöntemlerdir.tavuk göğsü ile deneyenler vardr.bu tatlı çeşidi tavuk göğüsü.alıp tavuğun göğsüne zorlayanlar da vardır belki.kavun paradoksu vardır birde.kimi sıcakta bekletecen cıvık cıvık der kimi soğutacan daha sert zevkli olur der.bildiğini okumaktır en iyisi.
  2. bir arkada$ım ekolune sıgınarak anlatmak isterimki;
    bursa'da ya$ayan bi arkada$ımın yaptıgı; evin her tarafına gazete kagıtları serip akabinde ko$arak 31 cekmesi cok ilgi görmü$tü.
    mamafih denemedik, deneyemedik..
  3. bir ameliyat eldiveni alınır ve şişirilir daha sonra bilek kısmından bağlanır ki içindeki hava kaçmasın...

daha sonra eldivenin orta parmağı içeri doğru sokulur, önceden hazırlanmış olan vazelin ile bu içeri doğru kıvrılmış parmak bi güzel kayganlaştırılır. işte vajinamız hazır. vajinamızın daha dar olması için eldivenin şişkinliği artırılabilir.

geriye kalan ise sizin hayalgücünüz..

edit : aynı taktiği içine hava yerine sıcak su doldurup yapanlar da varmış. takdir ediyor ve saygı ile eğiliyorum...
  4. abazalığın hayalgücüne etkilerini su üstüne çıkaran yöntemlerdir. bu hayalgücünü başka bir şekilde kullansak, içimizdeki bukowski'leri ortaya çıkarsak dünya ne kadar güzel bi yere dönüşürdü. ya da dönüşmezdi emin değilim. (bkz: koşarak uzaklaşmak)

o değil de geçen gün bizim arkadaş...
  5. kişinin midesinin nasıl kaldırdığını geçtim; aklına nereden geldiğine, nasıl akıl ettiğine bile akıl sır erdiremediğim 31 çekme yöntemleri. şahsen duyduğum en abartısı:
    kurban bayramında kesilen koçların nefes boruları kullanılarak çekilen 31...

kaynak: l manyak dergisinde yazarlarından bahadır boysal köşesinde anadoludaki ilginç adetlerden, olaylardan filan bahseder. bir keresinde yazdığına göre cinsellik içeren her türlü içgüdü ve davranışların bastırıldığı, kendini tatmin etmenin bile tabu sayıldığı anadolunun bazı yerlerinde yeni ergen olmuş çocuklar bu sayede rahatlarlarmış... artık ne kadar doğrudur bilemeyeceğim.
  6. eline karşı duyarsızlaşmış vatandaşa alternatif yollardır.

bir zaman gazetede rastgeldimdi. bakkalda yatıp kalkan çırak, yanıp tutuşmakta olan ufak çavuşun arzularını dindirmeyi hedefleyip alternatif bir yol ararkene, çay bardağına sabunlu su doldurup cop cop ettirmek gibi bir teknik geliştirmiş ayaküstü. mevzu bu.

madem ki başladık anlatmaya, dur sonunu da dinle. bizim çırak ince belliyle takılırken, sen bardak kırıl, oğlanın çükünü yar. oğlanı alır bir telaş bir telaş. pamuk neyin kar etmiyor tabii, kan durmuyor. bizim çırak acil servis falan arayacağına ne akla hizmetse polisi arıyor; "memur bey, bakkala hırsız girdi, kavgaya tutuştuk, çükümü yardı.". tabii kan ve sabun aromalı çay bardağını görünce bizim akıl küpü polis amcalar, bebenin ne bok yediğini anlıyorlar. neden anlattım? gerek yok bunlara. ne düşkünlükmüş lan bu bardağa meyledecek kadar. oldu olacak arkadaki raflarda kezzap şişesi neyin vardı. al sana sado mazo fantezi... aminüm.
  7. - komserim 47 sapık ihbar edecektim
    - yazim ben
  8. 'kafaya geçirilen bir naylon poşet, otuzbir çekerken hava almanızı biraz engeller elbet; bunun yanında sizi ölüme yakınlastırdığı ölçüde zevkin doruklarına da çıkartacaktır.' jerzy kosinski

gelmiş geçmiş en sapık otuzbir çekme yöntemleri hakkında bilgi verin