şükela:  tümü | bugün
  • edit1: (bkz: nedim uzun)

edit:2: yaşanan bu olay sonrası polisler önce sürgün ediliyor, daha sonra da son 2 yılın en popüler suçlaması olan ve yandaş gazetelerin birinde yayınlanan fetöcü gördüm seni suçlaması geliyor.

edit3: olay ve suçlamalar söz konusu polislerimiz tarafından yargıya intikal ettirilmiştir.

müdürümüz sivil plakalı araçla havaalanı girişindeki kontrol noktasında diğer araçlar gibi durduruluyor.

polisler güvenlik ve önleme amaçlı kendilerine verilen tebligat doğrultusunda arama hizmeti verirken, il sağlık müdürümüz ne beni ne de aracımı arayamazsınız diyor.

olayın bundan sonrası standart prosedür.

polis aramak istiyor, her vatandaşı arıyoruz diyor, müdür aratmıyor.

sonunda kaymakamlıktan gelen emirle arama noktasından aranmadan geçirilmesi talimatı veriyor.

il sağlık müdürü arama noktasından aranmadan geçmenin verdiği orgazma benzer zevkle `hani lan, nerede beni arayacak olan polis! arayamadınız ki!` diyor.

güzel yurdumun güzel bürokratları. ne güzelsiniz.

kaynak
  • bence ya ceset taşıyordu ya da uyuşturucu. mantıklı olarak başka hiçbir açıklaması olamaz çünkü.
  • liyakatın olmadığı ülkemizde tüm bürokratların %99'unu temsil eden müdürdür. şaşırmamak lazım. o makama nasıl geldiği soruşturulursa kimden arka aldığını anlarsınız.

edit: olayın şırnak gibi riskli bölgede yaşanması da cabası. o polis her gün kurşunlanma riskiyle görev yaparken bir de bunun gibilerle uğraşıyor. yazık vallahi yazık.
  • islamcı faşizminin kırbacı altında eriyen ülkede bir başka 'sen benim kim olduğumu biliyor musun' vakası. demirin tuncu insanın piçi mevzusu.
  • (bkz: liyakat sisteminin önemi)

tanım: egolu ve boş beleş insanları il sağlık müdürlüğü gibi önemli devlet makamlarına atamaya devam edildiği sürece, görmeye devam edeceğimiz görüntülerden yalnızca bir tanesi.
  • birinci sınıf narsist ve kişilik bozukluğu kombosudur. utanç vesilesidir. onun bunun çocuğudur. bu ülkenin genlerinden silinmesi gereken içi irin dolu bir çıbandır, patlatsan bile iz yapar.
  • kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin kılık ve kıyafetine dair yönetmelik'in 5. madde b bendinde yer alan ''hergün sakal tıraşı olunur ve sakal bırakılmaz'' hükmüne uygun davranmayan bir il müdürü. sakallarını salmış makamından poz veriyor. şırnak valisi ne iş yapıyor acaba?
  • hakkında kısa bir araştırma yapınca yaşananlara şaşırmazsınız. adam 2012 yılında tıp fakültesinden mezun olup 5 sene sonra il sağlık müdürü oluyor. tabi adam karadenizli(çaykara) olunca fazla bile beklemiş diyorsunuz.
  • bir ülkede eğer ayaklar baş olursa olacağı budur. atar gider yapanları alkışladığımız ve el üstünde tuttuğumuz müddetçe bu olaylara çok daha rastlarız. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz denir ama bunlarda tam tersi. iş değil laf ile var olabiliyorlar.
  • işte ekonomi bu ve bunun gibiler yüzünden çöküyor. dış mihrak içimizde.