şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok tıraş bi forum. icerigi goruntuleyebilmek icin uye olunmasi gereken diger tum forumlar gibi.
  • bugün zaman gazetesinde söyleşisi yayınlanmış kaliteli forum.
    zaman gazetesi haberi
  • insan tıraş hakkında forum açacak kadar ne konuşabilir ki diye merak ederek üye olduğum forum.
  • beni geleneksel trasa baslatan forumdur. tras olmak hep aceleye getirdigim ve cildimi tahris ettigim bir mesele iken artik keyifli ve her aksam en az 15 dakika ayrilasi bir ugras haline gelmiştir. arko sabunu her kopurtmemde dedeme sarılmış gibi hissetme durumu var ki bir de.. sorma gitsin. duygulandim sozluk
  • geleneksel traş severlerin forumu,ekşisözlükle beraber her gün girdiğim tek site bi başlarsanız bırakamazsınız
  • öğlen jiletimin bittiğini fark ettim. jilet alacak bir site ararken bu siteyi buldum. lanet olsun ki buldum. öğlen 14:00'den beri burayı okuyorum. allah belanızı versin lan!

benim traşım sabittir. arkoyu alırım, babadan kalma kapta, yine babadan kalma fırça ile köpürtürüm, ustura ile traşımı olur, eyüp sabri losyonumla pitpit yanaklarımı ovarım.

allah hepinizin belasını versin. porsuk kılı fırça sipariş verdirdiniz bana. ustura temizliği nedir birader? ben yıllardır bakım falan yapmıyorum o usturaya. kafadan 20 yıllık bir ustura. mental oyunlar yapmayın bana.

emin adlı üye; bu laflarım sana. her başlıkta tasarruftan bahsediyorsun. yaprak jilet ucuz, ülkemiz zorda, tasarruf yapın diyorsun. kardeşim, senin yüzünden akşam akşam 300 lira yedim ben. çelik bir ustura, adını bile bilmediğim yaprak jilet aldım ben. beni kandırdın, ağına düşürdün.

hayır yani, traş sabit bir şey. ne kadar keyif alabilirsin ki? ben gillete ürünlerini uyduruk olduğu için değil, 5 jiletten korktuğum için kullanmıyorum. manyak mısın emin?

lifelı bir nicki olan arkadaş. sana da laflar hazırladım. allah senin de belanı versin. arko sabunu kapta saklayacakmışım, çatlamasın diye 2 damla su koyacakmışım. birader manyak mısın? arko sabun 1 tl? zaten 3 ay gidiyor? 4 ay dayansın diye kap mı alayım?

özetle kesinlike girmeyin. traş ürünü üreten firmaların viralidir. bilinçaltı mesaj yollayarak porsuk kılı fırça aldırıyorlar!!!!11
  • geleneksel traş severlerin bilgi bankasıdır. tanışana kadar (bkz: gillette) marka ürünlerin her türlüsünü kullandım, kullanmadığım başlık kullanmadığım çeşit kalmamıştı. mach3'ler, gillette fusion proglide'lar vs bunlarla traş olduğumu sandığımı anladım burası ile tanışınca. tabiki daha denemediğim yüzlerce double edge razor, yüzlerce soap, yüzlerce after shave, yüzlerce fırça var. ama şu ana kadar bana öğrettiği birçok şey sayesinde gerçek traş nedir? ve nasıl olunur? gibi soruları yüzünüze en büyük hassasiyeti göstererek çözmenizde yardımcı olur bu site.
    bu arada! buda benden size tavsiye! vazgeçilmeziniz olacak
  • 20 yildir eziyet gozuyle baktigim tirasi keyfe donusturmemi saglamis forum. eskiden, "sakallarim iyice uzadi, bir almak lazim" diye bakarken; artik, "soyle keyifle bir tiras sefasi yapayim" diyorum.
    bir de forumda herkes birbirine komsum seklinde hitap ediyor. ılk gordugumde yazisan iki adam gercekten komsu sandim, sonra bu kadar adamin ayni mahallede oturamayacagina kanaat getirince garipsedim ama simdi ben de alistim. ne de olsa hepimiz internetten komsuyuz*.
  • beni de ağına düşürmüş forum. içimde karşı koyamadığım ustura ile tıraş olma arzusu oluştu. porsuk fırça ve edwin jagger razor ile 300 tl'lik bir masraf yaptırdı. amazon'lardan tabac marka sabun sipariş verdirtti. dahası ise 1 yıllık stok mach3'üm tukaka oldu.