• emirhan sevenyan adlı facebook kullanıcısı.

görsel

anlattığı kadarıyla samsun’dan sierre leone bandıralı bir gemiye gizlice binerek kendini norveç’in stavenger limanında bulmuştur. süreçte yaşadıklarını da bir facebook grubunda paylaşmıştır.

görsel

facebook paylaşımı: https://www.facebook.com/…ermalink/705033620209384/

edit: link patlamış. grubun adı “avrupa iltica yolu”. sanırım emirhan kardeşimiz paylaşımını silmiş ama grubun diğer paylaşımlarını da incelerseniz aynı derecede eğleneceğinizi düşünüyorum
  • fake gibi görünen girişim. eğer değilse haber verin hemen samsuna gidelim.

edit: avrupa iltica yolu grubu harikaymış bu arada. biraz daha incelersem yarın iltica ederim.
  • "norveç'e kaçtım fakat ortalarda kimse yok şimdi ne yapacağım" sorusuyla güldüren arkadaş.

ne bekliyordun amk gemiden indiğinde norveç kralı seni mi karşılayacaktı?*bu kafayla orada tutunması pek mümkün görünmüyor zaten.
  • aşırı yüce gönüllü bir abiyi içeren olay. fake çıksa bile kendisi gönlümü şu yorumuyla kazandı.*

"ben isimi ayarlayinca sizide kurtaricam sabredin arkadaslar ben obur gurbetciler gibi nankor olmam ."
  • (bkz: yaran başlıklar)
    (bkz: ekşi sözlük'e bir daha gelinse alınacak nick'ler)

"avrupa iltica yolu" adlı gruba mı, gelen yorumlara mı, yoksa "insallah buralarda pek insan yok almanya kalabaliktir . burda kabak gibi siritiyorum , herkes pis pis bakiyor acil bergen osla gecmem gerekiyor ordanda almanya yada stockholm isvec" gibi ilgili vatandaşın yorumuna mı şaşırayım, bilemediğim hede.

bildiğin karikatür gibi olay lan. filmi çekilse başrolde merhum kemal sunal cuk oturur, en çok izlenenler arasına girerdi. hahahah
  • türk değil türkiye ermenisi galiba. soyadından anlaşılıyor. yine de farketmez türk vatandaşı tabi.
  • mülteci arkadaş resmen bilgisayar oyununda bir sonraki level'a geçmek için yardım istiyor.
  • alevi anne, kürt baba ve lgbt birey olduğum için dışlanıyordum de en az 3 farklı yerden fon sağlarsın kendine
  • sağır ve dilsiz korkmuş taklidi yapsın kimlik bilgilerini atsın
  • yol parasını bedavaya getirmeyi başarmıştır.
hesabın var mı? giriş yap