şükela:  tümü | bugün
  • okulöncesinden başlayarak ilköğretim seviyesine kadar çocuklara fen ve matematiği deneysel yöntemle öğretmeyi amaçlayan programın adı.
  • amerika da uretilen bir sigara markasi.
  • karanlık melodilere sahip şarkıları olan bir 2'li. clifford john usher ve lindsay pitts. feci karanlık ve dream popumsu medusa diye bir şarkıları var ki, aman allahım...(uncut versiyonu daha da fena). 2014 içinde isimlerini duyuracakları kesin gibi duruyor.
  • ıco hazırlıklarına başlanan, micro task görevlendirmelerini decentralized hale getirmeye yönelik çok sağlam bir mechanical turk projesi. micro tasklarınızı, gems tokenları kullanarak millete yaptırmanızı sağlayacak temelde.

projenin co-founder’larından ikisi rory o’reilly ve kieran o’reilly kardeşler. gifs.com’un kurucularıdır kendileri. ekipleri baya iyi.

imajları da oldukça iyi, site’leri gördüğüm en iyi crypto sitesi olabilir.
    daha ortada ıco bile yokken telegram gruplarında 9000 küsür üyeleri var. devasa yerlere gidebileceğini düşünüyorum.

ytd.
  • blockchain tabanli decentralized mechanical turk projesi. birkac hafta icinde ico detaylari belli olacak. whitepaperlari, her seyleri tastamam.

takimda yer alan isimler:

(bkz: rory o'reilly)
    (bkz: kieran o'reilly)

danismanlar:
    (bkz: biz stone)
    (bkz: joey krug)
    (bkz: ben maurer)
    (bkz: luis cuende) aragonun cofounderi
    (bkz: joe urgo) bildigimiz district0x

whitepaper'a ulasmak icin
    https://gems.org/whitepaper.pdf
  • projenin sahibi her ne kadar 2 kardeş ise de,

bir tanesi harvard ekonomi diğeri harvard bilgisayar mezunu. danışmanlar oldukça iyi. ayrıca her iki kardeş gifs.com un kurucusu. yani projenin uygulanabilir yani var ve gayet iş yapacak bir yanı. mesela trx'in sahibi de kendi şirketini partner yapmıştı.

dadi gibi scam icolar yerine gems e yönelin, risk alacaksanız mantıklı alın ki büyük zararlar etmeyin, geceleri uykusuz kalmaktansa güvenli bir projenin içinde kalmak oldukça iyidir.

şu an telegram sohbetlerinde, 14bin kişi var. evet, birçok altcoinde o rakamın yarısı bile yok ama gems resmen çılgın atıyor.

şu an ico tarihi belli değil, pre ico yapmadılar. hatta şu aşamada icoya da ihtiyaçları yok gibi. o yüzden kaçırmayın derim.

düzeltme için kelese teşekkürler.