şükela:  tümü | bugün
  • bu kolay bir tecrube değil. sonu tehlikeli bence
  • kendinden 10 yas kucuk kizla takilan erkekten farki yoktur. hos vakit gecirmek istemektedirler genelde, frekans uyuyorsa neden olmasin
  • 20'li yaşlarında bir erkek olarak bana yazabilir.
  • yaşıtlarının hızlarina yetisememesinden mutevellit, kendi enerjisine denk enerjiye sahip bireylerle eşleşme cabasında olan kadınlardır kanaatimce.

sabah 7 de uyanip, kahve molası disinda oturmadan, saga sola kosturan, gunun 6 saatini ofiste, 3 saatini sporda geçiren 30+ kadin, 40+ yasindaki erkekle ne paylasacak acaba?
    oturup prostatindan, hemoroidinden mi bahsedecekler?
  • ya genç erkeklerin yazdığı 30 yaşüstü kadınlara ne demeli?

gençler iyidir, kan kaynatır, yaşam sevinci verir, şaşkınlıkları ve bilemedikleriyle sevimli bir şekilde mutlu eder. enerjilerini söylemiyorum bile. bunu kim neden istemesin?
  • bu tamamen mantıklı bir alışverişin sonucudur. bir taraf tecrübesini diğer taraf delikanlılığını ortaya koyar. başarılı olursa tadından yenmez.

sayın 30 yaş üstü kadınlar, aradığınız genç erkek burada. yeşillendiriniz.
  • afedersin pörsümüş taşaktan, sigden değil cillop gibi olanından yana tercihini kullanmıştır. haklıdır.
  • bana da yazabilirler. arkadas olabiliriz.
  • kadın cinsinin görev ve sorumluluklarından sıyrılmış özgür olabilmiş yüce şahsiyetlerdir.

bunlardan ne iyi bir eş olur ne iyi bir anne şimdi özgürlüklerinin tadını çıkarsınlar.
  • bana yazmayın aq.

(bkz: #59925992)