• batıyoruz. canını seven kaçsın!!
  • yüzde 73,3 istihdam olduğunu gösteren veridir.
  • çevremde yakın zamanda kovulan çok arkadaşım var. kimisi evli çocuklu. ben de çok uzun süre işsiz kaldım. bu ülkeye olan güvenimi yitirdim. ekonomi olarak her geçen gün daha da kötüye gidiyor. aksini iddia eden ya kafası çalışmayan embesil ya da yalancı köpektir. hükümetin bu kötü ekonomiyle ilgili hiçbir şey yapmadığını görüyoruz (damadım saçma sapan ehonomi reform paketlerine çocuk bile inanmıyor güvenmiyor artık). allah sonumuzu hayır etsin...
  • yaşlılar da işsiz, gençler üzülmeyin.
  • (bkz: hahahaha)
  • ulan ibne evladı o adam araba yıkamak için mi 16 sene okudu
    not:öğretmende değilim işsiz de değilim.böyle boş boş konusan eğitimsiz sığırları görünce dayanamıyorum.
  • türkiye gerçekleri. 22 yaşında bir genç olarak acıyorum halimize. malum kitle sayesinde kurunun yanında yaş yani biz de yanıyoruz.
  • genç işsizlik rakamlarının içinde öyle kalemler var ki, mesela uzun süredir işsizse zaten işsiz sayılmıyor, engelliyse sayılmıyor, ev hanımıysa sayılmıyor. kısaca işsizlik oranı yüzde 25 ise, iş gücüne katılım bu yaş grubu in yüzde 55 civarı oluyor. yani gerçek issizlik %45 civarı diyebiliriz gençlerde.
  • bir nesil olarak yaşadığımız trajedinin rakamlara dönmüş halidir.
  • tarlasi köyü arsasi arazisi olan memleketine dönsün . 4 5 yila bu ışler duzelmezse ben bunu yapacagim. baska care yok. boyle ulke yonetilmez kardeş. fabrika iş alani vs vs acacagina. her yere sirf yan esnaf kazansin diye boş universite acar. mavi yakaya onem vermezsen boyle olur.
hesabın var mı? giriş yap