• çocuğu 9 yaşında evlendirttin, 11 yaşında anne olsa o doğan çocuk da 9 yaşında evlense kaynana 20 yaşında olur. kendi içerisinde paradoks içeren götten uydurmaca işte.
  • (bkz: kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç)

ben artık sinirlenmiyorum bunlara.
    sinir uçlarım yandı galiba, kahkaha patlatıyorum fantezi dünyalarına dair zavallı açıklamalarını gördükçe.
  • yetersiz bir fetva. hayır belki adam olgun seviyor, belki yaşlı kadın fantezisi var. hocaların bu durumları da düşünmesi gerekiyor.
  • bu müslümanlar çok enteresan arkadaş. adam size "x hadisçi böyle böyle der" diyor. sizin dininizin kaynağı bu.

yok efendim hoca tahrik oluyormuş. ey müslüman, hadise, inandığın "peygamberin" dediği şeye sövdüğünün farkında mısın? aynısını ben yapsam çarmıha gerersiniz ama bu light müslümanlar yapınca normal oluyor.
  • videoyu izlemeden yorum yapılmış galiba. bu nasıl bir din/dindar/müslüman nefretidir arkadaşlar?

adam diyor ki "islam fıkhına göre bir insan kaynanasına karşı herhangi bir şekilde bir şey hissederse eşi ona ömür boyu haram olur, bu nedenle elini öperken vs. dikkatli olun."

tamam 1000 kişiden 999'u böyle bir şey düşünmez ama 1 kişi düşünse bile sıkıntı, adam da bundan kaçının ki eşinizle yaşadığınız hayat zinaya dönmesin diyor.

velev ki bunu hisseden şerefsizler var. konunun müslümanlarla ne ilgisi var? sorun dinde değil insandadır. hristiyandan tecavüzcü, katil, bilmem ne çıkmıyor mu? o zaman niye bu hristiyanlık böyle demiyorsak müslümanlar için de demeyelim.

tanım: başlığı ön yargılı atılmış, içeriği anlatmayan, başlık görünümlü propaganda.
  • (bkz: çocuk gelin temelinde ortaya çıkan yeni sapkınlıklar)
  • başlığı açmadan nasıl bir adamın söylediğini az çok tahmin edebileceğimiz söylevdir.
  • bu tiplerle üniversitede çok karşılaşmıştım. her akşam kamyon deviren sürekli libidosunu baskılayan tipler. işte böyleleri nefes alan her yaratığa yönelirler. 70 yaşında dede de olsalar parkın ortasında oral seks yaparlar, asansörde birbirlerine gömülürler, ufacık masum bir hayvanı insanların sadece 100 metre ilerisinde ağzını kemerle bağlamak hüneri (!) ile istismar ederler. bunların hepsi o pis fantezilerini baskılamalarıdır. insan çoluğunu çocuğunu nasıl koruyacak bu zihniyette. hiçbir şey yetmezmiş gibi bu düşüncedeki adamı sinop üniversitesine atamışlar. söylemesi benden bu adam sinop'ta fazla dayanamaz.
  • (bkz: böyle buyurdu milf hunter)

şüphesiz ki bu sözler, maaşını kerhanelerden toplanan vergilerle temin eden ve kendi annesiyle ensest ilişkiye girebilecek düzeyde bir ahlak anlayışına sahip olan kımıl zararlısının açıklamasıdır.
hesabın var mı? giriş yap