şükela:  tümü | bugün
  • efenim temiz bir dayak yiyor. vuranın ellerine sağlık.

video

polyannalar lütfen özel mesaj atmasın.
  • son saniye plasesi ile beni kendine bağladı teşekkürler
  • thierry henry plasesi ile takdirimi kazanmış bir kahramandan dayak yemiş orospu çocuğu.
  • daha fazlasını görmemiz dileğiyle.

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."
    ziya paşa
  • yine bir barzoluk örneği. laf atan da dayak atan da ahlaktan, modernlikten uzak. şiddet eğilimlilere gün doğdu. ülkede adalet yok diyerek girişiyorlar.

biraz daha uzakta oynayın.
  • tacizciyi dovenlerin baska yerde baska kadinlara laf atmasa bile yan gozle baktigini cok rahat soyleyebilirim. boyle namus bekciligi bir cogunun kamuflajidir.

yine de, insanin icinin yaglari erimiyor degil

edit: kiayfet, aksan ve “kufurler” hosumuza gitmedigi icin tacizci demisiz adamlara.
    vallahi ne kiyafetlerine baktim ne aksanlarina.
    evet “kufurler benim tarzima hitap etmiyor”
    allahin hiyari, hayatinda hic taciz edilmemis erkek surusu de gelip suraya yazmasin.
    hepinizin cigerini biliyoruz be.

adamlarin yaptigini haksiz buluyorum sananlar olmus. haksiz degiller cok da hosuma gitti malesef boyle seylerin cezasini kendin vermen gerekiyor bu ulkede. ama tavirlar kullanilan kufurler hal hareketler, ayni bokun laciverti. biri de yazmis anadoluda kullanilan kufurleri duyunca sasirdiniz mi bidi bidi. sasirmadim. zaten anadoluda da esek sikip kiz cocuklarini oldurmuyorlar di mi? anadolu deyince cok masum geliyor kulaga ama, taciz tecavuz oraninin had safhada oldugu anadoludan bahsediyoruz
  • tenhada aynı hareketi kendileri yapacak olan barzoların başka bir barzoya şov amaçlı saldırması.
  • genç kıza değil "kız çocuğuna" laf attığı iddia edilen magandadır. eğer iddia doğruysa yediği dayak az biledir.
  • dayak atanların da dayak yiyenden farklı olmadığını düşündüğüm olaydır.
    1-laf attığı için eğitim ve ahlaktan yoksun insandır.
    2-güvenlik açığı olduğu için aynı tipte ki insanlar dayak atarak güvenliği sağlamış numarası yapmaktadır.
    3-sağlam bir hukuk sistemimiz olmadığı için laf atma ve laf atanı kendi kendine cezalandırma cesaretini böyle insanlar bulmaktadır.
  • litvanyadan erasmusla gelen mentorluğu verilen bayan öğrencinin durmunu hatırlatan olaydır şahsım için ,bu kıza bir çok şeyi ben anlatım söyledim tembihledim ,numaraları telefonuna kayıt ettim acil durum için,çoğu zamanda ona gelen meseajlardan hem utandım hem dalga geçtim sosyal medya uzerinden rahatsız edilmeler laf atılmalar hocalardan assılmalar bu garibimde kendi ülkesinde sallanmayan bir kız iken buradaki yoğun açllık ve taleple neye uğradığını şaşırdı farkında değil bir azcık kaydırsa çanağı butun şehir sikecek durum o derece vahim neyse bir gün bunun peşine takılıyor sığırlar laf atıyorlar assılıyorlar bu uyarıyor olmuyor anlatmaya çalışıyor olmuyor işin içine elle taciz girince bir kafeteryaya sığınıp polisi alıyor polis bir güzel gelip milleti dağıtıyor ya şansına yada duruma özel çatpat ingilizce konuşabilen polis gönderiyorlar bu poliste buna evine kadar eşlik ediyor yoldada konuşuyorlar kızda başta rahatlıyor tabi sonra nemi oluyor tabikide cengaver polisimiz kıza assılmaya başlıyor numarasını istiyor tam kız evine girecekken kolundan felan tutuyor kızın ifadesi şu:"you had said call the police?but shit came out of police ?what now?? call who? president of lithuania?"yani kız polisi çağır dedin çağırdım poliste aynı boku yedi kimi çağırayım ?litvanya başkanını mı?" korkarım ülkenin şekli için aslında bu sığırlık şehvi açlık ve danovarlıkla durum bundan ibarettir ha illa bir suçlu aranacaksa bu kesinlikle yanlızca türk erkeği değildir %25lik oranlarla kültür din kadın erkek gibi unsurlara dağıtılabilir bu şey...

edit:hayır arkadaşlar bende öğrenciyken atandığım bir mentorluk bu önce öğrenci erasmusa gider gittiği ülkeye göre bir başka öğrenci mentor olarak atanır bildiğim kadar çoğu zaman, döndüğündede bu öğrenci türkiyede mentor olur en azında benim ilk üniversitemde bu böyleydi.
    sorular üzerine gelen edit:aklınızı fikrinizi sikeyim gelen birçok mesajın ardından hayır benim bir münasabetim olmadı beyler kızın mentoru zaten benim , kız arkadaşımda o dönem için litvandı sözümü dinlemeyip hemen arkamdan gönüllü hizmetiyle ankaraya gelmişti bu arkadaştan önce bir çok benzer sıkıntıyı ve daha kötüsünü önden yaşadığım için hazırlıklıydım ama polisi hesaba katabilecek kadar değil.yarak kafalılar diyince bu milletin alınmaması gerek bu son editle belirtmek istediğim birden fazla yarak kafalıyı videoda ve etkileşimdede görebilir.yegane ufkunuz sikişmek olmasın teorik ve pratikte kadin dediğiniz mahlukta insan aslında bizimkiler o mevzuda pek yetenekli olamaayabilir o ayrı mevzu...