• tenhada aynı hareketi kendileri yapacak olan barzoların başka bir barzoya şov amaçlı saldırması.
  • daha fazlasını görmemiz dileğiyle.

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."
    ziya paşa
  • son saniye plasesi ile beni kendine bağladı teşekkürler
  • tacizciyi dovenlerin baska yerde baska kadinlara laf atmasa bile yan gozle baktigini cok rahat soyleyebilirim. boyle namus bekciligi bir cogunun kamuflajidir.

yine de, insanin icinin yaglari erimiyor degil

edit: kiayfet, aksan ve “kufurler” hosumuza gitmedigi icin tacizci demisiz adamlara.
    vallahi ne kiyafetlerine baktim ne aksanlarina.
    evet “kufurler benim tarzima hitap etmiyor”
    allahin hiyari, hayatinda hic taciz edilmemis erkek surusu de gelip suraya yazmasin.
    hepinizin cigerini biliyoruz be.

adamlarin yaptigini haksiz buluyorum sananlar olmus. haksiz degiller cok da hosuma gitti malesef boyle seylerin cezasini kendin vermen gerekiyor bu ulkede. ama tavirlar kullanilan kufurler hal hareketler, ayni bokun laciverti. biri de yazmis anadoluda kullanilan kufurleri duyunca sasirdiniz mi bidi bidi. sasirmadim. zaten anadoluda da esek sikip kiz cocuklarini oldurmuyorlar di mi? anadolu deyince cok masum geliyor kulaga ama, taciz tecavuz oraninin had safhada oldugu anadoludan bahsediyoruz
  • thierry henry plasesi ile takdirimi kazanmış bir kahramandan dayak yemiş orospu çocuğu.
  • adamlarin agzi lagim gibi soyledikleri laflarin yuzde 90i sokmali cikartmali, otekini laf atti diye dovuyorlar lan ne garip ulke.
  • dayak atanların da dayak yiyenden farklı olmadığını düşündüğüm olaydır.
    1-laf attığı için eğitim ve ahlaktan yoksun insandır.
    2-güvenlik açığı olduğu için aynı tipte ki insanlar dayak atarak güvenliği sağlamış numarası yapmaktadır.
    3-sağlam bir hukuk sistemimiz olmadığı için laf atma ve laf atanı kendi kendine cezalandırma cesaretini böyle insanlar bulmaktadır.
  • asya kara ayılarıyla bozayı kavgasını anımsatan olay. dövenler de genç kızın yanında küfürün dibine vuruyorlar ki genel olarak apaçiden farksız görünüyorlar.
  • dayak atanlar sadece şov için bu dayağı atmıştır. lakin onlarında dayak attıkları adamdan aşağı kalır yanları yoktur. bu ülkede adaleti dağıtan en büyük ahlaksızdır. ama gel gelelim ki kız adamı gidip polise şikayet etse polis adamı 2 saat içinde serbest bırakacaktı daha sonrada adam kıza cıktıktan sonra zarar verme ihtimali yüksekti . nerden tutsan elinde kalıyor :(
  • efenim temiz bir dayak yiyor. vuranın ellerine sağlık.

video

polyannalar lütfen özel mesaj atmasın.
hesabın var mı? giriş yap