• üslubum için özür diliyorum ama elleyemedikleri ya da daha da ileri gidiyorum çok özür dileyerek; cinsel ilişkide bulunamadıkları için yaptıkları saldırıdır. böyle de orospu çocuğudur işte bu tayfa. şort giyersen tecavüze uğrarsın sonra da ağlamayacaksın derler, şort giyenden tahrik olmanın değil şort giymenin ahlaksızlık olduğuna inanırlar ve nihayet şort giyene dokunma arzularını tatmin edemedikleri için şiddete başvururlar.
  • okuyan herkesten özür dileyerek ve ileride canı kısa şort giymek isterse elbette giyebilecek 6 yaşında bir kız çocuğu babası olarak birkaç sinkaflı cümle kurmak istiyorum;

öncelikle senin ecdadını eşekler siksin ercan kızılateş. o kıza kalkan elin götüne girsin. korkak it gibi kaçıp gittikten sonra o vurduğun kız yere düşüp ağladı ya, umarım sen de birgün büyük bir acıyla öyle yıkılırsın piç kurusu. eğer burayı okuyabilecek bir kapasitede yakının varsa ve sana haber verirse iyi oku bak; az biraz yüreğin varsa çık ortaya ben buradayım de, bak neler oluyor. o götünden kan getire getire özür dilersin ercan kızılateş , ben insan değilim, hayvan da değilim diye yalvarırsın. çünkü çok iyi bilirsin ki gücü yeten yetenedir bu dünya. benim gücüm de yedi ceddine yeter amın feryadı. var mı götün ercan kızılateş?

önden not: hukukla böyle bir piçi durduramazsınız.
  • saldırganın tam ismi için;

http://gazetemanifesto.com/…aldiran-gerici-serbest/

saldırganın savunması için;

http://www.birgun.net/…en-tahrik-olurum-165875.html

kesinlikle tutuklanması gereken, psikolojik sorunlar yaşayan bir saldırganın görüntülerini gördük.. bu tür insanları topluma kazandıran başımızdakilerin de .... anladınız artık..
  • bi de kizdan sikayetci olmus nefsimi tahrik ediyor diye. kamera goruntuleri de varken bu insan nasil serbest birakiliyor benim aklim hayalim almiyor. nasil bir hukuk sistemimiz var ki bu adam serbest kalabiliyor anlamiyorum.
  • burada şort giydiği için değildir,yalan haber,karalıyorlar filan diyen itler vardı ne oldu onlara?al bal çıktı ortaya video,kızı şort giydiği için dövmüş herif.
    alın size yeni türkiye tepe tepe kullanın orospu çocukları.
  • bu yavşağa o cesareti veren, hem mevcut yargı sistemi hem de toplum. dolmuşta bu hareketi yapıp dayak yemeyeceğini biliyorsa, kabahatin çoğu bizim.
  • nasıl bir ülkede yaşıyoruz dedirten ve şort giydiği için saldırıya maruz kalan genç kızı içeren videodur.

sanane kadın ne giymiş! sanane insanlar oruç tutmuş mu tutmamış mı? sanane kim müslüman kim değil! sanane!!! silahı belimize takıp mı dolaşmamız lazım güvende olmamız için. senin değerlerine göre mi yaşamak zorundayız? sen kimsin nesin?

bu kadar yozlaşmış, bu kadar çirkinleşmiş, bu kadar saygısız bir toplum yapısını kabullenemiyorum. varsa yoksa bunlar için yaşayacağız. oruç tutmazsın laf söylerler. kısa şort giyersin dayak yersin. tecavüze uğrarsın o saatte, orada ne işin vardı derler. suçluyu haklı çıkarırlar. çocuklara vakıflar yoluyla toplu ve sistemli tacizler ve tecavüzler olur kimsenin gıkı çıkmaz.

saldırıya uğramış olan genç kıza geçmiş olsun. tepkisini elinden geldiğince koymaya çalışmış. ancak saldırgan kaçmış. keşke orada, o saldırgana misliyle tepki gösterecek ve kaçmasını engelleyecek birileri olsaydı. bu adamlara bu cesareti verenlerde en büyük kabahat.
  • hanımlar, kızlar, kadınlar, lütfen bu sese kulak verin.

kendinizi korumayı öğrenin. boks karate olsun şu olsun bu olsun hiç fark etmez. bir yerden başlayın. kendinizi savunmayı, nerede nasıl duracağınızı öğrenin. en önemlisi de böyle anlarda kontrolü kaybetmemeyi öğrenin. çünkü her şeyin başı sakin kalmak.

bu dingillerin en büyük silahları özgüvenleri. inanın, bu olaylara neden olan dingillerin 10'da 9'u ilk yumrukta donup kalacak, diklenen biri çıktığında pısıracak, olay mahallinden götüm götüm kaçacak tipler. çünkü insanların genel tepkisizliği özgüvenlerini besliyor ve bunlar da meydanı boş bulup kendilerini bir bok sanmalarına yol açıyor.

tekrar ediyorum, kendinizi korumayı öğrenin. illa şöyle yumruk atın, böyle yapın, dövün bayıltın demiyorum. ama kontrolü, duruşu, mesafeyi öğrenin. uzun ve zahmetli bir yol olabilir ama bir yerden başlayın. faydası size..
  • ya bu nedir arkadaş. yıllarca başörtüyü savunduk. şimdi açıkları da korumamız gerekecek.! "açarsan bakarımın" mantığı nedir ya! kuran'da örtü ayeti varsa, gözleri haramdan sakınmanın da ayetleri var.
    geçenlerde bikinili kız görünce yüzüne takke örten sporcuhaberi çıkmıştı.
    eğer kadının kapalı giyinmesini istiyorsanız siz de açık kadına bakmayacaksınız. laf atmayacaksınız. saldırmayacaksınız. çünkü şerefli olmak bunu gerektirir.

ayrıca videoda oturup kızın ağlamasını şaşkınlıkla izleyip müdahale etmeyen süleymancı abla, senin adına utandım resmen. inşallah videonun görünen kısmı böyledir. sonra ilgilenmiştir.
hesabın var mı? giriş yap