şükela:  tümü | bugün
  • haberlerde gördüğüm olay ,böyle tiplerin hala araç sürmesini bırak insan içinde dolaşması bile suç adam hem dikkatsiz kör büyük ihtimal telefonuyla uğraşıyor hem kızı eziyor hem pişkin pişkin davranışlar

link

2

3

4

bulduğum bütün linkleri koydum ,bu oç taksiciye soruşturma açılması her türlü ceza işlemi yapılması gerekirken tabiki serbest bırakılıyor ,adalet süper gerçekten
    2 gün sonra gider birinin canını alır yine direksiyon başında 3 sene yatıp çıkar
    edit: he amk kendi kurduğumuz sitelere link veriyoruz hürriyet vs hep ben kurdum zaten
    beyinsizden bol bişey yok ülkede
  • ifadesi alınıp serbest bırakılacak, ardından yasal süreç başlayacak uzlaşmacılar (artık resmi neyse) aracılığıyla 2-3 sene sonra 1000 tele anca para alır.
    taksici mi? o işine devam eder, belki takside şoförse yevmiyesinden para kesilir o kadar.

not: bir tanıdığımın başına geldi.
  • simdi taksicinin idam edilmesini isteyenler gelir.

gecmis olsun dedigim ve can kaybi yasanmadigi icin sevindigim ufak kaza. taksici hatalidir ancak bunun icin bir insan idam edilmez veya hapse atilmaz. elbette serbest birakilacak.
    ancak surucu belgesine minimum 6 ay el konulup issiz birakilmali.
  • isterse ezip öldürsün. hiç bir şey olmaz. ezerek öldürse bile 2-3 ay yatıp çıkar. ölmezse hapsin kapısından bile geçmez.

bu ülkede istediğin suçu işle yanına kar kalır. yeterki reyizin aleyhine bir şey söyleme, o nun beğenmeyeceği bir şey yapma....
  • bilerek ezmiş, görmemesi imkansız.
    cep telefonuyla oynuyosa veya yanındakiyle konuşuyosa vs... diyenler olabilir fakat kız, görüş hizasına en sağdan
    başlayarsk en sola kadar giriyor. şoförün dikkatini çekmemesi imkansız.
  • hic de kaza gibi durmuyor. yuz gram beyni ile daha hizli hareket etmedigi icin yayayi araci ustune surerek korkutmak isterken beceremeyip ezmis.

boyle kaza mi olur, tam soforun gorus alaninda, tir degil, kamyon degil, hizi da kontrolsuz olacagi kadar yuksek degil.
  • haberintakası ne amk ! kendi kurduğunuz sitelere mi link veriyorsunuz napıyorsunuz anlayamadım.

kaza gibi durmuyor bariz kasıt var.