şükela:  tümü | bugün
  • tamam olgunsunuz hoşsunuz ama bir kıvanç tatlıtuğ da değilsiniz kıvanç yazsa olur diyorum :) özellikle 35-40 yaş arası bence 20'li yaşlardakilerle kendini yormamalı.
    edit: kıvanç işin esprisiydi. yazarlarımızın kalbini kırmak, sinirlendirmek gibi bir amacım yoktu. ilişkileri yaş farkının olumsuz etkilediğini düşünenlerdenim istisnalar her türlü mevcuttur.
  • yazanlar kıvanç tatlıtuğ değil de yazdıklarımız sanki liv tyler.

not: 30 yaş üstü değilim henüz.
  • kıvanç yazsa olur diyen kelebek de ata konmuş kelebeğe benzemiyordur umarım.

not: 30spor
  • kıvanç olsa da olmaz. 15-20 yaş falan fazla. kıvanç da abi olur .
  • mahmut'a gelince abi, kıvanç'a gelince aşkım. ikiyüzlülüğe bakar mısınız?
  • genç kızın ne kadar genç olduğuyla ilgili bir durum. 18 yaşındaki de genç kız 26 yaşındaki de genç kız sayılıyor. bana göre bu yazma işlerinde en fazla 10 yaş olmalkihkfjf. çarpıldım. ya arkadaşlar yaş nedir ya 21.yyda hala yaşa takılanları gösteren başlık.

bide belirtmeden gecemiycem ilk entrydeki zihniyet suna benziyor; tipsiz biri bana laf atarsa bu tacizdir. yakisikli atarsa girişken adamdir. seni sığ düşüncenden dolayı kınıyorum hemcinsim. geçiniz.
  • akilli erkeklerdir.
    yatirimi gelecek vadedene yaparlar, uzatmalari oynayanlara degil.

daha az bedel odeyecegim diye dokuklere eyvallah demez, zaten o dokuklerin de ayni masrafi cikaracagini biliyordur. bes fazla efor sarfeder diri ve genc olana sahip olur, her baktiginda da iyi bir is yaptiginin gururunu hisseder.
  • benim yaşım 30 küsür daha hiç bir kıza yazmadım ama bana yazanlar var ne yapayım ifşa edip rezil mi edeyim. kim kime yazıyorsa yazdın engelle butonu var bas gitsin kendi bataklığında boğulsun..