şükela:  tümü | bugün
 • yeşiller partisi'nin gençlik kanadı. çevreci, akıllı, eğlenceli arkadaşlar, şu da twitter sayfaları, takip edüle:

  https://twitter.com/genc_yesiller
 • bir çağrıları var;

  genç yeşiller olarak başlattığımız "tutuklu öğrencilere kartpostal yollama" etkinliği pazartesi günü bitiyor.

  ricamız, bu haberi de duyurabilmemize imkan sağlar mısınız? ayrıca pazartesi günü yapacağımız basın açıklamasına da davet ediyoruz...

  8 ekim pazartesi günü 12:30'da galatasaray lisesi önünde toplanıp, taksim meydana yürüyerek otobüs durakları yanındaki taksim ptt 'den kartpostalları tutuklu öğrencilere yolluyoruz.

  burada bir basın açıklaması da yapacağız ve kampanyanın istanbul ayağı son bulacak.

  çağrımız: "her kartpostalın bir hikayesi vardır. bu kartpostallar da türkiye’de tutuklu 700 öğrencinin hikayesinin bir parçası olacak demiştik öyle de oldu.

  3 ayrı günde 100'ü aşkın kartpostal hazırladık. iki gün boyunca galatasaray lisesi önünde sizlerle kartpostallara en içten sevgilerimizi dileklerimizi yazdık çizdik.

  şimdi sıra kartları postalamaya geldi.

  8 ekim pazartesi saat 12:30'da galatasaray lisesi önünde buluşuyoruz. taksim meydanına yürüyüp, yapacağımız basın açıklamasının ardından kartpostallarımızı ve adalet bakanlığı'na vereceğimiz dilekçemizi imzalarımızla birlikte gönderiyoruz.

  kartpostalların hazırlanmasında bizlerle olan, kartpostalları dolduran herkese çok teşekkür ederiz. hepinizi pazartesi günü kampanyanın son ayağını gerçekleştirmek üzere galatasaray lisesi önüne bekleriz.

  sevgilerimizle,
  genç yeşiller"

  ankara, bursa, eskişehir ve muğla'da ise yine tutuklu öğrencilere gönderilmek üzere kartpostal hazırlama etkinlikleri olacak.

  tarih, yer ve iletişim bilgisi duyuruları ise yeşil gazete'den ve genç yeşiller twitter hesabı "http://www.twitter.com/genc_yesiller" üzerinden yapılacak.