1078 entry daha
  • keşke her haltı yemeseymiş yazık olmuştur ona hohahahiyt!!!
  • sevgilinizin yalanını yakalayınca onu suistimal etme bonusu kazanmış olmuyorsunuz.

insanlara dürüst olun. kadın- erkek fark etmez. geçmişi sizin için uygun değilse net olun ve ayrılın. karşınızdaki dürüst değilse onun hatasıdır, kısa vadede kazandığını zanneder ama uzun vadede hüsrana uğrayacaktır.

“aman dersini vereyim, dur bak esas ben nasıl kandırıyorum seni,” bakış açısı şey gibidir; gaita ile kavga etmek... kazansanız da zaman kaybetmiş olursunuz,mideniz bulanır ve üstünüze bulaşır. tabii gaita için sorun yoktur.
  • benim bu. yabancı koca adayım da hazır. bokunuzda boğulun am bekçileri.
  • piyasa bol miktarda bulunan kızdır. bazıları o kadar yüzsüz olur ki, ne kadar saf ve temiz duygulara sahip olduklarını, gözünüzün içine baka baka söylerler.

bu yalanlarını dinleyip yemiş gibi davranmanın da tadı bir başka oluyor. ayrıca yerseniz, bunların çoğu otuzundan sonra aniden gelen ilhamın etkisiyle aşk kadını olduklarını söylemeden edemezler*.
  • gençken kimlerle ilişki kurduğu diğer insanları pek ilgilendirmez fakat bazı kadınlar erken yaşlarda uğradığı ihanetlerin, aldatılmalarının ya da kendisine değer verilmemesinin acısını ilerleyen yaşlarda ilişki kurduğu erkeklerden çıkarıyorlar. ben artık akıllı kadın oldum tribine girip erkeği hayattan soğutuyorlar. aptal olmayın, bu gibi kadınlarla asla mutlu olamazsınız. kötü niyetli olduklarını söylemiyorum fakat yaşadıkları acı tecrübelerin etkisiyle sizi sürekli kontrol altında tutmaya çalışırlar. uzak durun.
  • gençken her altı yiyemeyenlere dert olmuş kadındır. noldu annem, sevmedi mi kızlar sizi, çıkmadılar mı sizinle, ouy...

eğer o kadın burayı okuyorsa iyi yırtmışsın kız! bir ömür bok gibi çoraplar yıkayıp, yedirip içirip, bir gram saygı görmeyecektin bu neandertalden.

aile kurmak istemek kendimizi birilerine itelemek ya da enayi.avi değildir, bunu düşünmek sizin sığlığınız. aile kurmak istememek, bekar anne olmak ya da evli veya değil anne olmamayı tercih etmek de sadece bizi ilgilendirir. kadın evlenmek istiyor işte, tercihi bu. istemiyorsan boklamadan efendi gibi, sağdan devam... ama yok illa pisleşilecek, ağlayacak bir süre; "ühü benden soyumluluk almamı istiyoy ühüü, nikah istiyoy hüü.."

canımız ne zaman, ne isterse, kimle isterse yapacağız, hesabını da bu dalyaraklara vermeyeceğiz. bununla derdi olan gitsin ağlayarak günlüğüne yazsın!
  • aynısının erkek versiyonunun daha yaygın olduğunu düşünüyorum.
  • time is passing aren't you?
  • 30dan sonra “imana” gelen ablaları kudurtmuş başlık.

kim niye senin sorumluluğunu alsın şekerim. eşşek kadar olmuşsun *

gelmiş 30 yaşına hala 18-24 yaş arasındaki değeri ve ilgiyi bekliyor.

kıyamam
  • bu ülkede evlenmek isteyen kadının aklına sıçayım, evleneceğiniz tipler bunlar hanımlar buyrun okuyun, tavsiyem kendi paranızı kazanıp ayaklarınız üzerinde durup kimseye hesap vermeden bir ömür istediğiniz "her haltı" yiyip özgür ve kendiniz olmanız, bir imza ile bu kokuşmuş comarlarin malı olup erken yaşta çökmüş,mutsuz ve sürekli başkalarının hayatına,hayallerine özenen,kısıtlanıp ezilen, pişmanlıklarla dolu birer türk kezbani olmaktan iyidir keza...
696 entry daha
hesabın var mı? giriş yap