şükela:  tümü | bugün
  • malumunuz ankara 19 mayıs stadı yıkılıyor ve 94 yıllık cumhuriyetle yaşıt gençlerbirliği kulübü'nün oynacağı stad yok.
    osmanlıspor ve ankaragücü yenikent'te oynacaklar ancak yenikent verilmek istenmiyor gençlerbirliğine eskişehirsporun stadı öneriliyor.
    bundan ötürü ankara rüzgarı grubunun öncüllüğünde bir kampanya başlatılmış tüm gençlerbirliği taraftarlarınca ayrıca ankaragüçlülerinde yoğun desteği de söz konusu.
    cumhuriyet takımının ortada kalması son derece yanlış
    muhakkak ostim stadı ya da keçiörendeki stad değerlendirmeye alınsın cumhuriyet takımı stadsız kalmasın.

#genclerbirliğiankaradaoynasın

edit:kampanya hastagi vermemişim

edit 2:yönetimi her konuda suçlarım ancak yönetimin yapmak istediği stadyuma kendi arazisi olan çayyolunda imar izni verilmedi büyükşehir tarafından.
  • öyle şey mi olur lan? başkent'in 94 yıllık camiasına koca şehirde stadyum bulunamıyorsa yazıklar olsun öyle şehre.

gençlerbirliği ankara takımıdır, ankara'da oynamalıdır.

edit: şöyle bir haber var konu ile alakalı.
  • yönetiminden dolayı çok sevmesem de gb adına üzücü olay. zamanında cebeci inönüyü orijinal mimariye sadık kalarak yenileseydiniz cillop gibi bir tarihi kent stadı olurdu. bakalım nolacak şimdi.
  • stat denilince kelime esprisi sandım. hani küme düşüyodur puansızd... oha ne kadar uzağım lan futboldan. hmm...
  • sinir bozucu bir durumdur.

gençlerbirliği yenikent stadında oynamalı diye düşünüyorum. osmanlıspor denen gereksiz takımı da mümkünse yunanistan ligine falan itelesinler, daha önce atilla taş'ı itelemiştik bence tekrar başarabiliriz.
  • eryamana aheste aheste bir stad yapmaya çalışıyorlar. o bitmiş olsaydı yenikente geçmesi güzel olabilirdi. ancak gençler tribünündeki insanlar zaten 300 kişi bunların çoğu da stadyum merkezde diye gidiyorlar. odtü'lü gençler yenikente nasıl gelecekler?

ankara'nın tek güzel takımının sorun yaşayacağı sezonun işaretidir.
  • karsiyaka spor kulubu, kasimda 105 yasina giriyor. stadi yok.

altay, bu sene 103'u goruyor. stadi yok.

goztepe, daha gectigimiz gunlerde 92'ye girdi. stadi yok.

simdi genclerbirligi, 94 yasinda. stadsiz.

hatay stadyumu, corum stadyumu, afyon stadyumu.

ne diyelim. hayirli isler.
  • odtülü gençler iç saha maçlarına zaten 3 kişi geliyorlar hocam; o da gelirlerse genelde pankartları birine astırıp gelmiyorlar.o eski odtülü gençler yok artık, ankara rüzgarı denen grup var onlar kalabalık oluyor genelde her maç maraton sol üstte oluyorlar.
    saçma yerlere stadlar yapılıyor başkentte hala güzel bir stad yok yap büyük bir stad milli takım maçlarını burada oynasın ne olur sanki
  • (bkz: karşıyaka)
    (bkz: göztepe)
    (bkz: altay)
    (bkz: altınordu)
    (bkz: buca)
    (bkz: izmirspor)

hiçbirinin adam gibi bir stadı yok. hemde uzun yıllardır. devlet inatla da yapmıyor. oysa ki kayseri'de karadenizin garip yerlerinde, akp ye oy atmış tüm illerde son teknoloji ile yapılmış statlar var.

oysa bizim yok, gençlerbirliğininde yokmuş. çokta fifi zaten onların taraftarı da yok. ben ankaragücü'ne bakarım, geldiği duruma yanarım.

devlet zulmü her konuda devam ediyor, hala...
  • zamanında takımın adının önüne sponsor alınmak istendiğinde taraftar tepkisi sayesinde yönetim bu karardan geri dönmüştü. gençlerbirliği ankara'da oynayana kadar gündemden düşmemesi gereken konudur. aynı kararlılıkla takımın ankara'da oynaması mümkün olabilir.

#genclerbirligiankaradaoynasin