şükela:  tümü | bugün
  • yapamadıklarımız, yaptıklarımızdan dolayı duyduğumuz pişmanlıklarımız, yine olsa yine yaparız dediklerimiz... mesela o godoş ik - kalite müdürüne yine lafı cuk diye oturturdum. baş harfi b okuyorsan sana gelsin kel .
  • yine aynı boku yerdim ben diye tamamlayacağım cümle. o yüzden hiç gerek yok. mutluyum geçmişteki hatalardan da yaptığım iyi şeylerden de. böyle böyle kendimiz oluyoruz sallayın geçmişi şimdiye bakın.
  • yine en çok fener’i severim.
  • her yaşımı ayrı ayrı çok sevdim, bir sonrakini merak ettim.
    enerjimiz devam etsin kâfi.
    ama adet yerini bulsun diye:
    ne yaptıysam aynı sırayla tekrar yapardım. çokça sever, sevilir, güler, ağlar, bunların beni aynı noktaya getirmesini keyifle izlerdim.
  • ferhat göçer'in şarkıda dediklerini yaparım.
  • ehe ehe bu sefer nasıl sıçacağız acaba diye heyecanlanırdım tabi. 3-5 dakika sürerdi en fazla ama olsun heyecan heyecandır.
  • erdoğan'ın cezaevinden çıktığında onu karşılayan duygu yüklü temiz insanlardan oluşan kalabalıkta olurdum.
  • annemi üzmezdim.
  • 80 yaşında tropik adaları turlayan, sex yapabilmek için türlü tropik meyve ile güç depolamaya çalışan ihtiyar iskandinavları düşündükçe, bu ağlaklığınız yerin dibine batsın diyorum.

ulan nasıl bir araya geliriz nasıl güçleniriz biz bok gibi yaşadık, çocuklarımıza nasıl bir ülke, toplum bırakabiliriz diye düşünmek yerine milletin çoğunluğu hep ağlayıp, vahlamak derdinde.

genç olup enerjisini kolektif mutluluk adına neler yapabileceği üzerine yoğunlaştırmak yerine kendini yaşlı hissedenlere bir, yaşının getirdiği deneyimi, aklıyla birleştirip kullanamayan, sadece ağlayanlara iki.

aldığınız o nefesin hakkını verin. veremiyorsanız, ne çocuk yapın, ne de insanlara fikrim var diye burada dışkı satın. hadi güzel kardeşim, hadi güzel abim, ablam. hadi.
  • hiç bir şey değişmez.
    gençliği bırak çocukluğu verseler yine değişmez.
    öyle insanlar var ya, daha 6 yaşındayken yan yana gelsen ve o çocuğun sahip olduklarıyla hayatın ona kıyak geçtiğini görüp "bu gördüklerin daha yolun başı,hayatının tamamı böyle geçecek" düşüncesini kafamıza sokar.
    bu insanlar 1. sınıfta 32li monami pastel boya kullanır, 6. sınıfta biz daha yes no bilmezken ufaktan ingilizce konusur.lisede en güzel kızlarla gezer, tabiki de yakışıklı ve renkli gözlüdür. tembeldir ama bir şeklide turizm otelcilik kazanır. her yeri gezer, sosyallikten geberir. baba kiyağıyla havalı ofis işini kapar. aha askerlik geliyor git de göreyim o yüzündeki gülümsemeyi diye düşünürken, adamım benim ya bedelliye denk gelir. kendisini hayvan gibi seven biriyle evlenir , kalemle çizilmiş güzellikte çocuğu olur, soyu sapa sağlamdır hastası neyim de olmaz, dramatik kaza falan da yok. her şey yolunda düşündükleri tek şey dünden daha farklı mutlu olma yolları.ulan allahsızlar nerden buldunuz bu hayatın bug'ını bize de verin şifreyi de geri kalanını toparlayalim bari.
    karşı köyden bahsedecek olursak, biliyonuz işte hep yek, hayatı boyunca tl'nin değeri gibi geri gider.