• ben dahil tüm sülalemin ev adresleri burada kabak gibi bulunuyor. gerçekten korkutucu bir durum. biri kapanacak biri açılacak anlaşılan ama hukuki yaptırımı olmayacak mı bu yayınlamayı yapanlara?
  • kişilerin adres ve cep telefonları bilgisini paylaşan ve hâla da aktif olan sitedir. türkçe karakter kullanmadan arama yapıp, silmeleri için geri bildirimde bulunalım lütfen. en önemlisi de şikayet edelim siteyi.
  • butun aile uyelerimin kapi numarasina kadar adresleri mevcut.boyle salakca bir durum olabilir mi ?sikayetci olduk degisen birsey yok
  • herkesin ad soyad adres tel (yanlış gibi tel) bilgisinin yer aldığı site. akıllara zarar.
  • gündeme tekrardan getirilmesi gereken iğrenç internet sitesi. insanların isimlerini yazdığınızda adreslerini gösteriyor. ben de "bilgilerimiz satıldı" haberlerini görüp ne yapacaklar ki diye düşünüyordum. siteye vpn'le girilebiliyor. işin ilginç yanı adamlar google maps eklentisi bile eklemişler. tıklayınca mapste gösteriliyor adresiniz. bugün de sinirlenecek bir şey çıktı. (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar.)
  • tesadüfen farkettim ki anne baba kendim tüm sülalemin ev adresi, telefon numarası burada kabak gibi duruyor. nasıl bu siteye erisim yasağı gelmiyor gerçekten hayret ediyorum.
  • aslında o kadar da kötü bir fikir değilmiş.
hesabın var mı? giriş yap