şükela:  tümü | bugün
  • iphone 9 daha resmi olarak çıkmadığı için, iphone 8 tasarımıyla gelmiştir* bu tarih itibariyle 6gb ram/128gb grey market xiaomi mi a2 2300tl iken, amoled ekran bile desek 2800 çok para. muhtemelen 6 aya kalmadan da 500-600tl indirim olur sanırım.
  • yapılan incelemelere bakıyorum da sanırım tüm türk teknoloji editörlerinin ceplerindeki beleş samsungları huaweileri bırakıp kullanmaya başlayacakları telefon. hadi bakalım
  • kamera performansı incelemelerde başarılı bulunan telefon. eski gm telefonunu getir, 9 pro şu kadar indirimle deseler düşünürüm. ama bu fiyata maalesef olmaz.

hak etmiyor demiyorum, denemek gerek. ancak bu fiyatlara çıkabilen tüketici için alternatif çok fazla.
  • (bkz: pişmanlık)
  • berbat telefondur. yerli diye prim yapıp satmaya çalışacaktır ama yemezler. kullanmadan berbat diyebiliriz özellikleri çok kötü çünkü. o işlemci ile 2900e telefon satmak tüketiciyi salak yerine koymaktır. şaka gibi ya, aynı fiyata veya daha altına xiaomi mi mix2, mi 6, huawei p20lite gibi telefonlar alınabiliyor. insanları salak yerine koymaktan vazgeçin. telefonun maksimum üretim bedeli 500tldir. o da en fazla, abartı hali.
  • (bkz: biri bizi zikiyor)

xiaomi mi note 3 donanımlı telefondur. sadece ekran oranı farklıdır ve ardında general mobile samimiyetsizliği vardır.

gidin xiaomi mi note 3 alın. nerden baksanız 700-800 tl'niz cebinizde kalır; o parayla dürüm falan yersiniz....

ha, "ben gururla yerliye zikilmek istiyorum" diyorsanız tercih sizin.
  • general mobile 5 plus tecrübemden sonra yanından geçersem beni bülent ersoy öpsün.
  • htc u11 telefonum ile aynı dxomark skoruna* sahip telefondur. tasarımı da fena durmuyor. ancak, çinlilerin benzer rakamlara snapdragon 845li cihaz sattığı yerde işi zor.
  • eğer gm5 plus ve benzer cihazları gibi kronik sıkıntıları varsa uzak durulması gereken telefon. silmişim dxomark skorunu.

bi defa standart olarak şarj soketlerinde sorun var. firmanın istisnasız her modelinde var. wi-fi ve şebeke çekimi zayıf. aynı ortamda samsung un herhangi bir modeli çatır çatır çekerken gm telefonlar kopuyor. ayrıca karşıya ses net olarak gitmiyor.

bu kadar basit sorunlar bütün markayı kötü duruma sokuyor.

bunları düzeltsinler kensinlikle alınır.