şükela:  tümü | bugün
  • general mobile firmasının elife e7 cihazına türkiyede koyacağı isim.

bilgi kesin değil fakat yayınlanan skor tablosu onu gösteriyor, zira şu an bu puanı alabilen tek cihaz elife e7.
    skor tablosu : http://static.androidcanavari.net/…scoveryelite.jpg

yanılmıyorsam şubat ayı içinde tanılacak.

edit: link yenilendi. ayrıca telefonun özellikleri falan da ortaya çıktı. ayrı bir entry konusu olacak..
  • "merak ediyorum iphone5 mi yoksa gm discovery elite mi..test değil gerçek tecrübesi olan varmı acaba." dediğim telefon
  • dedikodulara göre elife e7'nin türkiye versiyonu olacak şık cihazdır. fiyatı umarım discovery gibi makul olur. bu arada gerçekten çok şık.
  • muhtemelen 32 gb dahili hafıza ve 3 gb ram ile 1400 tl üzerinde bir fiyatla satışa sunulacak olan yeni ve üst segment general mobile discovery modeli.

kaynak
  • ardından gelecek olan samsung galaxy s5 yüzünden abisi general mobile discovery kadar çok satmayacak olan cihazdır.
    insanlar discovery'yi fiyat/performans'ı yüzünden seçti. en azından ben öyle biliyorum.

tanım: önceki sürüme göre özellikleri arttırıp fiyatı yakın aralıkta korumadığı takdirde seriyi baltalama ihtimali olan akıllı telefon.

7 ay sonra gelen edit:
    sözlerimi geri alıyorum
    samsung galaxy s5
    beklediğimiz gibi çıkmadı ve dumura uğrattı
    general mobile devam!
  • bugün donanımhaberde tanıtımı yapılacak cihaz.
    merakla bekliyoruz, fiyatı uygun olması dileğiyle.
  • aşmıştır. umarım patlamaz. özellikleri çok iyi ancak yazılımsal olarak da çok mühim. bakalım o desteği alacak mı?
  • snapdragon 800, 5.5" full hd ekran (gorilla glass 3), 3gb ram (+1gb gpu rami), 32gb bellek, 16mp arka, 8mp ön kamera (4k video kaydı), 2500 mah pil ile birlikte gelecek telefon. tasarım görecelidir ancak benim en sevdiğim telefon tasarımı. köşeli hatları olan bir dikdörtgen. (xperia z'yi anımsayın)

fiyatı ise 1199 lira civarı düşünülüyor.

2gb ram ve 16gb hafızalı bir de lite versiyonu olacak. onun fiyatı henüz belli değil ancak olabildiğince rekabetçi olacak.

general mobile'a özel bir ilgim var. * her hareketlerini takip ediyorum. gerçekten çok iyi işler yapıyorlar. bir tek sıkıntıları telpa. onun da farkındalar, iyileştirmeye çalışıyorlar.

tebrik ediyorum. çok büyük ihtimalle general mobile discovery yi satıp bunu alırım. çünkü general mobile yapması gereken şeyi yapıyor; tüketicinin isteklerini dinliyor.
  • tüm özellikleri hatta tasarımı ile ağzımı sulandırıp,kalp atışlarımı hızlandıran,mutluluk hormonu salgılatan sonrasında 2500 mah bataryası ile tavayla suratıma sağlam bir şekilde geçirmiş gibi çarpan telefondur. arkadaş elife e7'yi aynen almışsın bir şey dediğimiz yok ama madem özelleştirmeler yapıyoruz diyorsun, sözünün hakkını ver,uğraş et pilini değiştir aletin o zaman gel başımızın üstünde yerin olsun.
    en az 3200 mah lazım yoksa günü kurtarmaz o alet. s800 var içinde, oyun oynanmayacak ise neye yarar o işlemci.

imla düzeltmesi.
  • fiyat 1199 diyor, nerdeyse süper olmuş diyeceğim, tek sorun pil kapasitesi, yoksa alet çok güzel olmuş.