*

• general mobile ın 11 eylül'de tanıtılacak yeni amiral gemisi telefonu.
  • general mobile'ın 11 eylül'de tanıtımını yapacağı yeni modeli.

ek: 2899'a bir çiftini satacaklar ise alacağım telefon.

2899 ne a.m.k.?!?!?!

gidin asus zenfone 5 alın...
  • gm5 plus modelleri için yürüttükleri satış sonrası hizmet politikasından sonra artık zaman makinesi icat etseler dahi alınmaz. yazılım desteğini istedikleri zaman vermeyerek elinizdeki cihazları bir anda demode hâle getiriyorlar.
  • dxomarkın satılmış bir kuruluş olduğunu kanıtlayan telefon. bu alet 90 puan alarak galaxy s7/8, iphone 7 plus'tan iyi çekiyormuş, yerseniz.
  • bugün tanıtılan; özellikleri tatminkar ancak, 2899 tl'lik fiyatı ile yok artık dedirten telefon.

teknik özellikler:

boyutlar: 159 x 75,8 x 7,9 mm

ağ: 4.5g, cat7 300/150 mbps, volte, vilte, vowifi

ekran: 6,1 inç fhd+ amoled, corning gorilla glass 5

işlemci ve cpu: qualcomm msm8940 snapdragon 660

işletim sistemi: android 8.1 (oreo)

kamera: arka /12 + 8 megapiksel f/1,8 af dual tone flaşlı – ön / 8 megapiksel ff flaşı (dxomark puanı 90)

ses: dolby atmos ses teknolojisi desteği ve stereo hoparlör

parmak izi okuyucu

bağlantı: wi-fi 802.11 b/g/n/ac, bluetooth v4.2, type-c 3,1

hafıza: 4 gb ram + 64 gb dahili hafıza (256 gb’a kadar micro sd desteği)

pil: 3,800 mah

sensör: gyro, accelerometer, proximity, ecompass, light

gps: a-gps,glonass

dahili fm radyo alıcısı
  • snapdragon 660
    6,01" full hd+ amoled ekran (18:9)
    4gb ram / 64gb rom (256gb'a kadar genişletilebilir)
    12mp + 8mp arka kamera f1.8
    8mp selfie kamerası
    ön ve arka kamera için flash var.
    dxomark'ta 90 almış (vay arkadaş) dxomark
    120fps ağır çekim yapabiliyormuş.
    stereo hoparlor
    dolby atmos destekli kulaklıklar.
    3800mah batarya

fiyatı 2899 lira olarak açıklanmış.
  • (bkz: ölü doğan)

ofi$ıl

2899 tl lik fiyat

edit: 1500 tl bandına düşmesiyle alınası olmuştur ihtiyacı olanlar bakızlasın bence
  • gm9 go/lite modeli de çıkar. türk malı ve amiral gemi olarak çıktı. malzeme kalitesi diğer modellere göre daha iyi olmuş(kamera vb.) o yüzden fiyat bu seviyede. 1200tl'ye gm8'de mevcut.
  • sistem özellikleri ne olursa olsun , ben bir general mobile telefona o parayı vermem. çünkü ne kadar kağıt üstünde harika bir cihazı gibi görünse de cihazın ömrü genelde 2 yıl ile sınırlı kalıyor çünkü kronik sorunları aşırı fazla cihazlar yapıyor gm. bu da cihazı garantisi bitince hemen masraf çıkarır hale getiriyor. böyle bir cihaza bu paralar kesinlikle verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.1500 tl benim su an için gm e verebileceğim en yüksek meblağ.
  • yapılan incelemelere bakıyorum da sanırım tüm türk teknoloji editörlerinin ceplerindeki beleş samsungları huaweileri bırakıp kullanmaya başlayacakları telefon. hadi bakalım
hesabın var mı? giriş yap