şükela:  tümü | bugün
 • call of duty modern warfare ii'de bir karakter.

  --- spoiler ---
  büyük orospu çocuğu

  --- spoiler ---
 • orospu çocuğunun önde gidenidir.
  --- spoiler ---

  sırf savaş hırsı yüzünden ortalığın amına koymuş ve ghost ile roach'ı öldürmüştür.

  --- spoiler ---

  götüne koduğumunun generali.

  (bkz: modern warfare 2)
 • orospu çocuğunun en önde bayrak sallayanıdır. amına kodumun çocuğu etmediğim küfür kalmadı, ananı sikmeye geliyoruz general bekle.
 • hain köpeğin önde koşturanıdır
  --- spoiler ---

  orospu çocuğu alarmı
  --- spoiler ---
 • bölüm girişinde efsane bir monologu vardır ki bütün amerikan politikasını özetler bir nevi; "we are the most powerful military force in the history of man. every fight is our fight. because what happens over here matters over there. we don't get to sit one out. learning to use the tools of modern warfare is the difference between the prospering of your people, and utter destruction. we can't give you freedom. but we can give you the know-how to acquire it. and that, my friends, is worth more than a whole army base of steel. sure it matters who's got the biggest stick, but it matters a helluva lot more who's swinging it. this is a time for heroes. a time for legends. history is written by the victors. let's get to work."
 • bir diğer monoloğu da "the more things change, the more they stay the same. boundaries shift, new players step in; but power always finds a place to rest its head. we fought and bled alongside the russians; we should've known they’d hate us for it. history is written by the victor, and here ı am, thinking we'd won. but you bring down one enemy and they find someone even worse to replace him. locations change, the rationale, the objective. yesterday's enemies are today’s recruits. train them to fight alongside you and pray they don’t eventually decide to hate you for it, too." şeklindedir.

  (bkz: lance henriksen) tarafından seslendirilmiştir. adamın sesi cidden etkileyici.
  karaktere güzel giydirilmiş.
 • (bkz: fetö)
 • savaş hırsı yüzünden falan değil ghost roach gibi insanları öldürmesinden dolayı çok duygusal bakıyorsunuz lütfen yapmayın.neredeyse kimse bu adamı anlamamış

  adam şunu dedi : yarın biz yeni askerler aramayacağız gönüllüler bize akın akın gelicek !

  adam savaşı çok iyi yönetiyordu daha abd rus saldırısı altındayken bile adam kamçatka yarım adasına saldırılar düzenlemiş rusyayı işgale başlamıştı ,onun zamanında her savaş kazanılıyordu ruslar geri çekilmeye zorlanıyordu..

  bu adamı sonuna kadar savunurum çünkü bu adam öldükten sonra ruslar avrupada istedikleri gibi cirit atmaya başladılar , parise kadar durduramadı kimse rusları shepher olsa o savaşlar pariste berlinde değil moskovavda , st.petersgurb da yapılırdı ama siz savaşı kazanmak yerine duygusal bakıp task force 141 gibi terörist eylemler yapan bir örgütü seçtiniz

  bu örgüt rusyada nükleer bir deniz altı ele geçirip doğu kıyısına nükleer füze fırlatmış, ülkelerce dokunulmazlığı olan uydu ve ıss gibi çok kritik yerleri patlatmış ( bu çok tehlikelidir gravity filmini izleyenler bilecektir ,bu olay gittikçe büyüyen bir moloz yığını oluşturup bizi dünyaya hapsedebilirdi , yine şansımız varmış , hayır devletler bile böyle bir şey yapmazken bu örgüt ... ayrıca elektrik de gitti ki bu açlıktan ölecek 10 binlerce kişiye yol açabilir , yani şöyle diyeyim doğu kıyısındaki buzdolabının kabloları bozuldu arabalar çalışmıyor (bkz: emp) )
  ardından da yüzlerce amerikan askerini öldürmüşlerdir .

  task force 141 terörist bir organizasyondur ve price da bu terör örgütünün başıdır !

  edit: @cazur uyardı taskforge değil taskforce