• yeni ben 10
  • man of action tarafından carton network'e hazırlanan çizgi film dizisi. rex adlı bır delikanlı vücudunda makineler uretebilmektedir.
  • ben 10 çok tutunca 10 yaşındaki bebelerden para kazanmanın yeni yollarını arayan çizgi dizi müsvedde.
  • ben 10 den daha çok beğendiğim cartoon network çizgi filmi. kadroda çok güzel de bi doktor holiday var. ayrıca dublajı da hoş.

evet çizgi film izliyorum. hepsini olmasa da, bazılarını izliyorum yani.
  • keşke bitmeseydi dediğim çizgi film. bi ara yeni serisinin çekileceğini duymuştum ama o da fos oldu herhalde.

ulan geldik 25 yaşımıza. şunun şurasında 30' a ne kaldı? ama gel gör ki ben bu çizgi film bittiği için üzüldüm ve yerine yenisini koyamadım.
  • ben 10'ın alternatif çizgi filmi.
  • ben 10 ile crossover yapmış çizgi dizidir.

birçok yazarın belirttiği üzere ben 10 hayranlarının hoşlanacağı aksiyon / macera türünde bir çizgi dizi olmasına karşın, ben 10'in başarısına ulaşamamıştır.
  • 3 kere falan bitirmişimdir. ben 10 a benzesede aslında alakası yoktur , kurgu ütopyasıyla hikaye aynı doğrultuda düzgün ilerleyememiştir çünkü çok süper bir bilim kurgu teması olmasına karşın karakterlerin yansıltması da bir o kadar kötüdür çünkü hitap ettiği kitleyle kurgunun uyuşumu gerçekten çok kötüdür . bu çizgi filmin aynı kurgusuyla aynı karakterleriyle bir japon studyosuna versek kesinlikle muhteşem bir anime olurdu . ama genel olarak feeder bölümler hariç izlemeniz kesinlikle zaman kaybı değildir . deneyiniz
  • kanımca ben 10'den iyi olan çizgi film
  • bi kaç noktadan ayıla bayıla izlediğim bir çizgi film
    1:kurgusu için gerçekten emek verilmiş
    2:seslendirme sanatçıları özenle ve her karaktere özel bir şekilde seçilmiş yani o karaktarin her şeyiyle seslendirmesi tam olarak ona özel
    ayrıca çizgi fılmin genel konusu vücüdundan demir birçok alet edevat(demir yumruk,demir kılıç,mavi bir kırbaç,pervane formunda kanatlar,bir motosiklet ,ve küçük bir top ) ile mutasyonu uğramış insan ve hayvanlarla savaşırdı. birde küçük bir yerini anlatayım rex gölde boğulmak üzereyken doktor holiday onu kurtarır rex uyanınca bir bakar çıplak dur çıplağım ben der holiday sakın bir tavırla evet üstünden örnek almak için ben soydum ve oradaki dolaptan rexin motosikletli iç çamaşırı görünür ve holiday pis bir sırıtma ile bakar ve motosiklet ha ? der rex ise utanır ve kıpkırmızı olduktan sonra hadi amaa der ve tekrar yatağa düşer. işte böyle bişeydi generatör rex.
hesabın var mı? giriş yap