şükela:  tümü | bugün
 • bir bitcoing mining pool'u. ayrıca kontrat satın alıp sizin adınıza bitcoin kazmalarını sağlayabiliyorsunuz -ki bu daha mantıklı.

  bitcoin'in yanı sıra litecoin, dogecoin vb. gibi alternatifleri de kullanabiliyorsunuz. odemeler her gece ilgili para birimine ait hesabiniza yapiliyor. kredi kartı geçiyor. sahibi ve çalışanlarının linkedin hesapları var bu biraz daha güven veren bir durum.

  support'a attığınız emaillere yarım saat içinde cevap gelir.

  şu an minimum 20 gh/s lik kontrat fiyatı 14,22$
  ben meraktan 50 gh/s aldım. bu oran gecede 0,34 dolar kazandiriyor. adam akıllı bir yatırım için 500 gh/s düşünülebilir.

  10 mayıs güncelleme: 0.3188 th/s ile mining devam etmekte, günlük ödemeler yapılıyor.

  13 mart guncelleme:
  ödemeler hala devam etmektedir. cointellect'ten sonra cloudmininge şüpheyle yaklaşıyordum ama genesis şimdilik iyi gidiyor.

  4 temmuz güncelleme:
  problem yok. her gece bitcoin cüzdamına ödeme geliyor. kanıt: http://imgur.com/rsytaf5

  4 kasim guncelleme: bitcoin 400 dolara gelmişken 0.3256 th/s ile günde 0.00128 btc ödüyor ($ 0.51)

  %2,5 indirimle kontrat almak isterseniz referansımı kullanabilirsiniz.
  [https://www.genesis-mining.com/a/30056 https://www.genesis-mining.com/]
 • "gün geçmiyor ki yeni bir orospu çocuğu dolandırıcılık yapmaya çalışmasın" miningidir. anasına sövdürmekten zevk alıyorsa demek.
 • 19 ekim itibariyle güncelleme yapalım.her akşam blockchain'deki hesaba ödeme yapmaya devam ediyorlar.
  akmasa damlıyor. http://postimg.org/image/ckrj49urd/
 • 13 aralık 2015'te deneme maksatlı olarak 0.2 th/s'lık sha256 paketinden almıştım. 14-18 aralık tarihleri arasında günlük ortalama 81000 satoshi ödeme yaptılar. 18 aralıkta zorluk seviyesinin artmasıyla günlük ödeme 63000 satoshiye düştü. günlük 81000 satoshi almaya devam etseydim yatırımın geri dönüşü 300 gün civarında olacaktı. zorluk seviyesinin artmasıyla yatırımın geri dönüşü bir yılın üzerine çıktı haliyle. e tabi, zorluk artmaya da devam edecek. böylece bir küsür yıl sonra yatırdığım btc'yi ancak çıkartabilirim. ödemeyi btc olarak yaptığım için kâra geçebileceğimi de zannetmiyorum. dolar olarak ödeme yapılması durumunda btc fiyatı da artmaya devam ederse belki kârlı bir yatırım olabilir.

  bir yıllık x11 kontratından da 3mh/s'lik kapasite aldım. onda da durum pek farklı değil. litecoin bastırıyorum ona da.

  bununla uğraşacağınıza bitcoin alımı yapın daha iyi.
 • zorluk derecesinin yükselmesiyle bu ara ödeme oranları iyice düşmüştür.
 • bakın size bir tavsiye,

  saadet zinciri gördüğünüz zaman kaçmanız gerektiğini fark etmemişseniz bile, birileri bitcoin farm işletip(!) "bizimki çok verimli çünkü zaten soğuk yerde, bi de elektrik ucuz" diyorsa daha fazla düşünmeyin, arkanıza bakmadan kaçın.

  cointellect 1 yılda patladı, bunlar daha düşük kar vaat ettiği için belki biraz daha uzun dayanır, maksimum 2,5 yıl diyorum şimdilik.

  bunlar çok yakında türkiye pazarına özel olarak girecekler, ben peşinen uyarayım dedim. bu başlık altında onlarca davetiye linki görmeden benim entrymi okuyup uyan kazanır.
 • bitcoin dolar karşısında artıyor, dolar tl karşısında artıyor.genesis, uzun vadede hafif hafif kazanç sağlamamıza vesile oluyor.

  hashpower satın alırken ltnfrl kodu kullanılarak indirimli işlem yapabiliyormuşsunuz. (bkz: kıps)
 • "most legit scam ever" olarak tanımlanan bitcoin cloud mining sitesi. yani scam olduğu çok belli ama uzun süredir ayaktalar (2 yıl) halen ödeme yapmaya devam ediyorlar, bu aralar iyice popülerleştiği için bi süre daha devam eder. cointellectzamanı da böyle girmiştim, sıfıra sıfır hale geldikten sonra kapatıp gitmişlerdi bi zararım olmamıştı hatta bitcoin değer artışı sebebiyle bi miktar da kar ettim denebilir. şu anda genesis üzerindeki 60 dolarlık bitcoin contract'in 20 doları geri geldi, bakalım ne zaman patlayacak. yani parayı çöpe atıyormuş gibi girebilirsiniz, kazara bi kazancınız olursa sevinebilirsiniz.

  kanıt: sitenin altında izlanda ofis ve server binası adresleri var, girin bakın google maps'den, boş arazi.

  ingiizcesi sağlam olan okusun, ohgodagirl kullanıcısı genesis mining halka ilişkiler
  https://www.reddit.com/…efore_investing_your_money/
 • pre sale bitcoin mining ini tekrar açmış bulut mining. bende ufak bi deneme yaptım. tabiki yarın çöp olur mu olmaz mı garantisi yok.
  yukarda arkadasın kodunu kullandım bu da benimki,
  yuzde 3 indirim icin: promo code
  üye olmak için : https://www.genesis-mining.com/a/1685971
 • genesisi bir ciftlik, makinelerini de inek gibi düşünün. siz bir inek satın alıyorsunuz ve onlar ineği sizin için besleyip sütünü sağıp size gönderiyorlar. siz de bu sütü ister anında satiyorsunuz, ister biriktirip yoğurt yapıp satiyorsunuz. yani ister o anlık kurdan satın isterseniz artmasını bekleyin.
  hesaplarıma göre 6 buçuk ayda kendini amorti ediyor.

  ancak bu çiftliğin sınırları var ve besleyebilecegi hayvan sayısı sinirli. o yüzden her zaman kontenjan olmaz. bir kere aldıktan sonra ömür boyu kazanç sağlıyor. ayrıca blockchain destekli sağlam bir sitedir.

  indirimli almak isterseniz aşağıdaki referansli linkten üye olarak veya alım sırasında sorulan aracı kodumu kullanarak alabilirsiniz.

  üyelik linki
  https://www.genesis-mining.com/a/1829320

  aracı kodu
  https://i.hizliresim.com/qpz0lr.jpg

  edit: ponzi diyen cahilleri dikkate almayınız. zira genesis devlet gibi şirkettir. internet sitesi biraz kullanissizdir o kadar. buradan bile anlıyoruz devlet gibi olduğunu. çünkü devlet siteleri hep kullanissiz olur .

  edit 2: şu sıralar kesinlikle karli değil. btc artarsa düşünülür ancak 2-3 ay sonra başlaması sıkıntılı bir durum. 2-3 ay sonra ne olacağı belli değil çünkü.

  edit 3: vay anasını farkında olmadan aynı çiftlik banki anlatmışım. sonumuz aynı olmaz umarım.