şükela:  tümü | bugün
 • bir bitcoing mining pool'u. ayrıca kontrat satın alıp sizin adınıza bitcoin kazmalarını sağlayabiliyorsunuz -ki bu daha mantıklı.

  bitcoin'in yanı sıra litecoin, dogecoin vb. gibi alternatifleri de kullanabiliyorsunuz. odemeler her gece ilgili para birimine ait hesabiniza yapiliyor. kredi kartı geçiyor. sahibi ve çalışanlarının linkedin hesapları var bu biraz daha güven veren bir durum.

  support'a attığınız emaillere yarım saat içinde cevap gelir.

  şu an minimum 20 gh/s lik kontrat fiyatı 14,22$
  ben meraktan 50 gh/s aldım. bu oran gecede 0,34 dolar kazandiriyor. adam akıllı bir yatırım için 500 gh/s düşünülebilir.

  10 mayıs güncelleme: 0.3188 th/s ile mining devam etmekte, günlük ödemeler yapılıyor.

  13 mart guncelleme:
  ödemeler hala devam etmektedir. cointellect'ten sonra cloudmininge şüpheyle yaklaşıyordum ama genesis şimdilik iyi gidiyor.

  4 temmuz güncelleme:
  problem yok. her gece bitcoin cüzdamına ödeme geliyor. kanıt: http://imgur.com/rsytaf5

  4 kasim guncelleme: bitcoin 400 dolara gelmişken 0.3256 th/s ile günde 0.00128 btc ödüyor ($ 0.51)

  %2,5 indirimle kontrat almak isterseniz referansımı kullanabilirsiniz.
  [https://www.genesis-mining.com/a/30056 https://www.genesis-mining.com/]
 • "gün geçmiyor ki yeni bir orospu çocuğu dolandırıcılık yapmaya çalışmasın" miningidir. anasına sövdürmekten zevk alıyorsa demek.
 • 19 ekim itibariyle güncelleme yapalım.her akşam blockchain'deki hesaba ödeme yapmaya devam ediyorlar.
  akmasa damlıyor. http://postimg.org/image/ckrj49urd/
 • 13 aralık 2015'te deneme maksatlı olarak 0.2 th/s'lık sha256 paketinden almıştım. 14-18 aralık tarihleri arasında günlük ortalama 81000 satoshi ödeme yaptılar. 18 aralıkta zorluk seviyesinin artmasıyla günlük ödeme 63000 satoshiye düştü. günlük 81000 satoshi almaya devam etseydim yatırımın geri dönüşü 300 gün civarında olacaktı. zorluk seviyesinin artmasıyla yatırımın geri dönüşü bir yılın üzerine çıktı haliyle. e tabi, zorluk artmaya da devam edecek. böylece bir küsür yıl sonra yatırdığım btc'yi ancak çıkartabilirim. ödemeyi btc olarak yaptığım için kâra geçebileceğimi de zannetmiyorum. dolar olarak ödeme yapılması durumunda btc fiyatı da artmaya devam ederse belki kârlı bir yatırım olabilir.

  bir yıllık x11 kontratından da 3mh/s'lik kapasite aldım. onda da durum pek farklı değil. litecoin bastırıyorum ona da.

  bununla uğraşacağınıza bitcoin alımı yapın daha iyi.
 • zorluk derecesinin yükselmesiyle bu ara ödeme oranları iyice düşmüştür.
 • bakın size bir tavsiye,

  saadet zinciri gördüğünüz zaman kaçmanız gerektiğini fark etmemişseniz bile, birileri bitcoin farm işletip(!) "bizimki çok verimli çünkü zaten soğuk yerde, bi de elektrik ucuz" diyorsa daha fazla düşünmeyin, arkanıza bakmadan kaçın.

  cointellect 1 yılda patladı, bunlar daha düşük kar vaat ettiği için belki biraz daha uzun dayanır, maksimum 2,5 yıl diyorum şimdilik.

  bunlar çok yakında türkiye pazarına özel olarak girecekler, ben peşinen uyarayım dedim. bu başlık altında onlarca davetiye linki görmeden benim entrymi okuyup uyan kazanır.
 • "most legit scam ever" olarak tanımlanan bitcoin cloud mining sitesi. yani scam olduğu çok belli ama uzun süredir ayaktalar (2 yıl) halen ödeme yapmaya devam ediyorlar, bu aralar iyice popülerleştiği için bi süre daha devam eder. cointellectzamanı da böyle girmiştim, sıfıra sıfır hale geldikten sonra kapatıp gitmişlerdi bi zararım olmamıştı hatta bitcoin değer artışı sebebiyle bi miktar da kar ettim denebilir. şu anda genesis üzerindeki 60 dolarlık bitcoin contract'in 20 doları geri geldi, bakalım ne zaman patlayacak. yani parayı çöpe atıyormuş gibi girebilirsiniz, kazara bi kazancınız olursa sevinebilirsiniz.

  kanıt: sitenin altında izlanda ofis ve server binası adresleri var, girin bakın google maps'den, boş arazi.

  ingiizcesi sağlam olan okusun, ohgodagirl kullanıcısı genesis mining halka ilişkiler
  https://www.reddit.com/…efore_investing_your_money/
 • benim de dahil olmus oldugum mining olusumu. zaman icinde surekli genesis'den hash power alacagim icin karsilikli promosyonlarimizi kullanabiliriz. iki tarafa da yarar saglar.
  olur da alacak olursaniz benim %3'luk promosyon kodum
  promo code
  sizin kodlari da beklerim.
 • pre sale bitcoin mining ini tekrar açmış bulut mining. bende ufak bi deneme yaptım. tabiki yarın çöp olur mu olmaz mı garantisi yok.
  yukarda arkadasın kodunu kullandım bu da benimki,
  yuzde 3 indirim icin: promo code
  üye olmak için : https://www.genesis-mining.com/a/1685971
 • çinlilerin 2003'te yapmaya başladığı iş modelinin bire bir kopyalanmış halidir.

  bu bir ring havuzudur, havuza ne kadar insan girerse havuz o kadar çabuk kirlenir.

  örnek; 500/mh basan bir ringiniz var diyelim bu ringe toplamda kayıtlı 100 müşteri var diyelim, siz mine etmeye etmeye başladığınızda herşey güzel takır takır madenciliğinizi yapıyorsunuz. ancak 100 müşteri ringi full doldurduğunda takır takır mine bir anda çöküyor kuş sütü kadar az akmaya başlıyor.

  kısacası girmenin manasız olduğu, yazılanları kazanamayacağınız ancak iş modelinin sahibini zengin edebilecek bir sistem.

  not: 1 kere olsun şu ülkede doğru birşey yapın.