• youtube'da çoğu canlı yayını sıkıcı bulurum ancak bu kanalın canlıları seyirci katılımlı olduğu için sıkılmıyorum. seyircisiz canlı yayın mı olur demeyin :))) interaktif katılımlı, birebir sözünüz ve oyunuz ile müdahil olduğunuz bir yayından bahsediyorum. en son film müzikleri yarıştırdıkları can türkdoğan katılımlı yayın iki saati aşkın sürmesine rağmen çok eğlenceliydi. başarılarının devamını dilerim.

--- spoiler ---

beetlejuice' un hakkını yediler :(((( buraya yazacağımı söylemiştim değil mi? hahahahahaa intikaaammm
    --- spoiler ---
  • ciddiyetlerini kaybetmeden şöyle bir yaran video çekmiş youtube kanalı: https://youtu.be/lt3h2twgbg4?t=264

umarım aradıkları üne bu hicvin anlaşılmaması ile ulaşırlar. ve umarım şu anda ekmeklerine kan doğramıyorumdur. *
  • görüntüler kurgular ışıklar oyunculuklar iyiydi ve severim sevmem diyerek film analizi yapan iki heyecanlı arkadaşın kanalı.
    ayberk yönetmen ve senarist olarak tanıtmış kendisini, açıkçası iki videodan sonra kendisi adına utandım. gürsel zaten boynuna triko dolamış spor yorumcuları gibi boş boş yorumlar peşinde:)
    kubrick severim sevmem, tarantino severim sevmem, falancayı severim sevmem ne demektir arkadaşlar? iskender kebap mı bu? tenet'i analiz ettikleri videoda kurgucuyu beğenmedim, ama hata kurgucuya yazmaz dedikleri anda artık dayanamadım.
  • zengo film incelemesiyle harikalar yaratan youtube kanali.
  • 3 haftadır video paylaşmayan kanal.

kapandıysa bilelim.
  • nedense son aylarda duruldu bu kanal. oysa tam ritmini bulmuş geniş kitlelere yayılmaya başlamıştı. umarım eski günlerine geri döner.
  • (bkz: gürsel durusel) ve (bkz: ayberk olgay) isimli arkadaşların programlarını hazırladığı youtube kanalı. goygoy, sinema, biraz kan biraz kin biraz da dizi

kanal kendisi hakkında bize bilgiyi şöyle veriyor

“filmle yaşayan filmle ölür” sözünü düstur edinen, boş zamanlarında bilgisayarda film izleyen, evden çıktığında sinemaya giden, her muhabbette konuyu sinemaya bağlayan ve dili döndüğünce sinemaya dair fikirlerini paylaşmak isteyen bizler, sizleri selamlıyoruz ve kanalımıza abone olmayı unutmayın diyoruz.
  • zevkten 4 köşe serisini cok seviyorum. kısa ama öz 4 film tavsiyesi verip filmler hakkında önemli bilgileri iletiyorlar. bugün içinizi serinletecek buz gibi 10 film videosunu gördüm daha da sevindim. izledim mi hayır çünkü vaktim yok. buraya linkini bırakıyorum içinizi serinletecek buz gibi 10 film
  • severek takip ettiğim yeni youtube kanalı. izlerken insanı sıkmayan, eğlenceli sinema konulu videolar çekiyorlar. şuan youtube da pek tanınmasalar da bir sene içerisinde, youtube da en çok bilinen, sinema kanallarından biri olacaktır diye tahmin ediyorum.
  • atiye dizisinde beren saat'in oyunculuğunu eleştirdikleri için videolarının altına fanatik insanların doluştuğu underrated youtube kanalı. burada asıl sorun şu? bu insanların yüz binlerce aboneleri olsaydı ve yine aynı görüşlerini dile getirselerdi böyle linç edilirler miydi? cevabı basit: hayır.

ayrıca bir diğer eleştiri de siz hangi yetkinlikle bu videoları yorumluyorsunuz? sinemayı marvel ve dc'den başka bir şey sanmayan popüler kültürün köleleri gelmiş kaliteli işler yapan eleştiri kanalına bok atıyor. youtube'da onlarca sinema kanalının hiçbirinde david lynch seven ve hayranı olan bir sinema eleştirmeni veya yönetmeni görmedim. bu bile izlemek için yeter.

adettendir kendilerini tanımıyorum.
hesabın var mı? giriş yap