şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en hızlı ve sorunsuz android emulatoru olma iddiasıyla yola çıkan bir proje. androvm isimli projenin devamıdır aslen.

  an itibarıyla ilk betası yayınlanmış durumdadır. sitesinden indirebilirsiniz: http://www.genymotion.com/
 • android için program yazarken kullanılan çok hızlı, basit ve etkili bir emülatör.

  bilgisayarı android virtual device denen emülatörden daha az yoruyor.

  avd ile ram kullanımı 1 gb dolaylarında gezerken genymotion sağ olsun arkaplanda 200 mb aşmadı hiç. çok akıllı, her bir şeyi kendisi ayarlıyor. üstüne üstlük de çok akıcı çalışıyor.

  bunu x86 intel emülatöründe denedikten sonra bile rahatlıkla söylebilirim ki genymotion candır, canandır. kullanın.
 • mükemmel uygulamaa
 • keşfettikten sonra insana daha önce neden denk gelmediğini sorgulatan android emilatörü. hayret verici bir hıza sahip, hele ki android studio emilatörlerinin yavaşlığına alıştıysanız ilaç gibi geliyor.

  bir uygulama ile denedim kendisini ve aldığım performans işlerimi acayip hızlandırdı, ufkumu açtı, şu an kendisine sayfalarca güzellemeler, rubailer, mesneviler, koşuklar yazabilirim. fazlasıyla gaza getirdi beni bu icat. sanal makine hakkındaki görüşlerimi tümden değiştirdi, sağolsun. demek ki oluyormuş.

  kullanınız, kullandırınız. geliştirenlerin eline sağlık...
 • günlük kullanım için pratik olmasa da hayat kurtarabilen program. whatsapp kurarken doğrulama için telefonunuzdan sesli doğrulama yapmak zorundasınız. google play'de hatrı sayılır uygulama cihazı desteklememektedir. bu program üzerinden instagram vb. uygulamaların çalışmamasının sebebi sanal makinede kamera olmamasıdır. xda forumlarında araştırılırsa çözümü bulunabilir fakat çok çetrefilli olduğu için programlama yapamayan bir kullanıcının yapması pek mümkün değil. snapchat'ten snap alabilirsiniz fakat video oynatamazsınız. klavye olarak emülatörün klavyesini kullanmazsanız ''i'' yerine sürekli ''ı'' yazmak zorunda kalırsınız ki diğer türlü yazmak için aşırı yavaş. velhasıl kelam onu bunu bilmem anlamam, müthiş.
 • download edilemediği için (çünkü ne sitesinden dosya indirilebiliyor, ne de başka diyarlardan), yoluma bluestacks ile devam etmeme neden olan..
 • genymotion.com adresinden uye olduktan sonra indirilebilen uber hizli android emulator'u. android studio icin de plugin'i bulunmaktadir, rahatlikla hayatimda kullandigim en basarili android emulatoru diyebilirim.
 • google abimizin kendi uygulamalarını içinde barındırmaması - bi durum. illa internetten bulup sürükle bırak istiyo onun dışında deşhetli bi şey iyi ki var
 • google play kurmakta sorun yaşayanlar adb nin olduğu klasöre cmd ekranında cd komutu ile girip adb reboot yazarak arm-translation ve gapps kurulumu sonrası emulatore reset atarlarsa sorunsuz çalışıyor.
  emulatore gelirsek gayet hızlı
  özellikle google playin desteklenmesi on numara olmuş.

  amme hizmeti genymotion
 • android dünyasının antibiyotiğidir. süreci hızlandırıyor.