şükela:  tümü | bugün
 • he aq adam yatağında yatarken tansiyonu yükselip aniden ölmüş ulan görüntüler olmasa tiyatro miyatro dersinde kabak gibi video var vatandaşlar nefessiz kaldı adam morardı diyor polis oralı bile olmuyor bide rus strtejisi yazmış komedi yazarlar var yaş kaç evladım senin
 • turk sagcisi devlete o kadar asiktir ki, bu devletin turk devleti olmasina bile gerek yok. birisi polis tarafindan oldurulmusse bu kesin onun sucudur. ulan alman fasistlerinin hic olmazsa bilime falan katkisi vardi, turk fasitleri siz insanligin got deligisiniz.
 • hipertansiyonun en büyük etkisi çarpıntı ve nefes darlığı yapmasıdır. zaten kalp ve hipertansiyon diye belirtilmiş. uygulanan baskı ile tansiyon yükselmiş ve taşikardi devreye girmiş.

  dolaylı veya değil, ölüm sebebi uygulanan baskıdır.

  adli tıp raporunu bizden almış olmalılar..

  edit: gerçi bizde olsa alkol der geçerlerdi, hipertansiyonu hiç katmazlardı.

  edit2: demek ki neymiş, engellemene güvenmeyip başlık sahibine her zaman bakmak gerekiyormuş. ..
 • adamın ölüm şekli her ne olursa olsun, "nefes alamıyorum" diyen birinin boynunu diziyle ezen varlık hiçbir şekilde aklanamayacaktır, boşuna uğraşmayın iğrenç ırkçı sürüsü.
 • rezil faşistlerin ve ırkçıların osur osur ipe diz misali entry pislediği yalan başlık.

  reddit'te edgy edgy manyak manyak subredditleri okuya okuya magacı trumpçı white supremacist saçma sapan bir şey olup çıktınız. ara ara sinirlendiğim olurdu da ilk defa ciddi ciddi bu sitenin artık kapatılması lazım dedim.
 • eminim kendisi o gün tuzu da fazla kaçırmıştır dediğim elim olay.

  edit: bu entry sayın george floyd'un aziz anısına saygısızlık yapmak için girilmemiştir. kendisi ışıklar içinde uyusun.

  edit: iyi niyetli bir yazarın uyarısıyla olayın farkına vardım. başrolde yine o bilindik isim var: troller kralı.

  troll'e bir yem de benden olmuş oldu böylece.
 • bana geçen hafta ankara'da "dur ihtarına uymayıp kaçarken direksiyon hakimiyetini kaybedip kaza yapan sürücü"yü hatırlatmıştır.

  gerçi sürücünün başından bir de kurşun çıkmış ama tabi ki bu önemsiz bir ayrıntı. =>
 • bu şey gibi, “etek giydiği için tecavüze uğradı”.

  bunu gelip başlık diye bile açmam ben, iğrenç.
 • raporun, en azından görseldeki habere yansıyan kısımın, en pis yanı, kaypak bir ifade içermesi. orada "kanında alkol (ya da uyuşturucu) vardır" denmiyor ... "potansiyel uyuşturucu / potential intoxicants" deniyor ... sinsi bir algı oluşturma çabasına alet ediliyor bilim ...

  "post truth" böyle bir şey işte...

  tanım: zamanın ruhuna pek uygun iddia
 • karotis (sahdamari) bifurkasyonunun ustunde basınci algilamak icin ozellesmis baroreseptorler bulunur ve yüksek basi yapilmasi halinde sistemik cevap olarak yüksek tansiyon cevabi olusur. olum nedeni hipertansiv bir atak olsa da sebebi apacik ortadadir