şükela:  tümü | bugün
  • winston* sigarasına benzeyen ve sadece duty freelerde satılan kalamata /yunanistan çıkışlı güzel içimli bir sigara
  • şimdiye dek içtiğim en hafif sigara.
    tam sigara içmeyen ama arada arkadaş toplantılarında ya da akşamları açık havada canı çeken ve yarısına gelmeden söndüren sigara içicileri için tasrlanmış gibi..
    her nefeste boğazınızı yakmasını bekliyorsunuz, yakmıyor. kutusuysa inanılmaz şık..
    beğendim mi? evet..
    sevdim mi? evet..
    ben bir george karelias and sons bayii miyim? hayır..
  • elimde yunanistan'dan gelmiş 25g.lık bir paketi bulunan tütün. bugün tattım ilk defa ve müthiş bir aromaya sahip.
  • bunu yalnızca bebek'te satan bir yer vardı, arkadaş alıyordu. ben de alayım dedim, 5 kere gittim beşinde de o an için yoktu karelias, sonra çocuk dedi ki abi sıkı önlem alıyorlar artı free shop'tan getiremiyoruz falan... sikeyim böyle şansı, süper sigara lan nerde içeceğim bir daha ben bunu yurtdışına çıkana kadar. varsa istanbul'da satan bir yer bilen hemen söylesin :)
  • sarmalık tütünü şu ana kadar içtiğim en güzel tütün (sarı old holborn ve sarı golden virginia 'da dahil olmak üzere) olmakla beraber hala tadı damağımda kalan ve bir daha izine rastlayamadığım güzellik.
  • istanbul'da nasil bulurum, merak ettiren tutun.
  • çiçek pasajı'nın girişinde ve atlas'ın içinde sol köşedeki ıvır zıvırcıda son zamanlarda rahat rahat bulunan tütün. (tahtaya vuralım.) teeee eski, 80'lerin, 90'ların ilk yarısının filtresiz pall mall'ine benziyor tadı. amerikan malı olanlara... kara tütün ya da vircinya tütünü sevenlere hafif geliyo azcık. bi de pahalı bayağı. 25 gramı 50 gramlık fiyatına. (çüş!)
  • free shop'larda sigara olarak yalnızca slimini bulabildiğim sigara ve tütün markası.

tütününü kullanıyorum ve tat açısından gayet memnunum, fiyat olarak gayrı memnunum. 25 gr. 10 tl.. benim bildiğim bebek'te mcdonalds'ın karşısındaki pasajda büfede satılıyor, bir de city's nişantaşının orada.

nişantaşı'ndan almak isteyenler için; orada iki tezgah göreceksiniz. iki kardeş onlar. çocukları falan da çalışıyor. birinde yoksa diğerine sorun. veya otoparkın yanındaki pasaja girin ve tütün tükkanına dalın. oradaki fiyat da 10 tl idi yanılmıyorsam.

tütünü virginia'ya, old horborn'a, drum'a 5 basar. kokusu da çok güzel. lakin meretin içimi hafif olduğu için çok tüketebilirsiniz. ama burada da uzun tüketme süresi devreye giriyor. eğer nikotin manyağı değilseniz günde 4-5 tane rahat götürür sizi.
  • 25 gramlık paketi, 50 gramlık old holborn ile harmanlandığında ideali yakalayan, babadan oğula devam eden tütün. old holbornun aroması ile bunun içimi birleşince kanımca hiç bir tütünde alınamayan zevk alınıyor. ayrıca son zamanlarda istanbul'da bulabilmek de kolaylaştı. 25 gramlığı 10 lira.
  • kadıköy'de 25 gramlık paketi 8-9 liraya bulunabilen tütün, gelişinin 5-7 lira arasında seyrettiğini söylüyor tütüncü dostlarımız. old holborn tüketicilerine tavsiye edilir. kokusuna aldanmayınız, bir nebze ağır kokuya sahip olsa bile içimi çok hafiftir.

benim karışımım; yeşil golden virginia 50 gr, sarı old holborn 50 gr, george karelias and sons 25 gr'lık paketleri karıştırıyoruz, iyice harmanlıyoruz. sonra güzel bir sigara yapıp içiyoruz ve tütün içtiğimizi hissediyoruz. bu harmanın hafif nemini almakta fayda var.