şükela:  tümü | bugün
 • yunanistan basketbolunun en önemli isimlerinden, 1971 dogumludur. özellikle o dönem basketbol hayatını italya'da sürdürme kararı almasıyla dikkat cekmi$ti. yani cekmi$tir eminim benim cekmemi$ti.
  solu süründügür sagı öldürür bu vatanda$ın, $ut atacak dersiniz asist yapar, aha asist geliyo dersiniz üclük atar. kavgayada meyilli bir arkada$tır. abdi ipekci deplasmanından korkardı sanırım. her macta gözü skorboardda son 5 saniye havluyu ba$ının üstüne alıp hızla ''aman ben gachayım'' derdi.
 • bir olympiakos - real madrid macında joe arlauckas'tan bir omuz yemi$ ve allahı $a$mı$tır. hemen akabinde olaya franko nakic müdahil olarak katılmı$ mamafih arlauckas bu iki vatanda$ıda yere sermi$tir.
  evet hakem necip kapanlı agabeydir. kahve e$liginde bu kavgayı anlatır.
 • bir dönem avrupa basketbolunda etkili olmuş 1971 doğumlu eski ünlü yunan basketbolcu. uzun yıllar olympiakos forması giymiş iri ve kaslı bir arkadaştı. sert faulleriyle bilinirdi. ülkemizde düzenlenen avrupa basketbol şampiyonasında boşnak basketbolcu damir mrsiç iriliğine bakmadan kendisine okkalı bir yumruk atmış ve sigalas'ı sendeletmişti.

  http://en.wikipedia.org/wiki/giorgos_sigalas
 • yunan isi murat konuk.
 • bu puşt, daha lebron ilk okuldayken avrupa'nın lebron'uydu ya. 2.01 haliyle 2-3-4 ne versen oynar, içeriden dışarıdan sola vurup sokardı. ki ben bunun aris zamanını falan hatırlıyorum, esas coştuğu yıllara yetişemedim.

  ha nedir, mrsiç dellenip kendisinden 20 cm kısa ve 25 kilo hafif olmasına rağmen çeneye patlatmıştı bunun avrupa şampiyonasında da vişne suyunu heyecandan sarı pufa dökmüştüm.

  mrsiç sevgim kendisinden dolayı coşmuştu. canım mrsiç'im çok özledik
 • 90'larda euroleague'i bana sevdiren basketbolcudur. 1997'de olympiakos ile şampiyon olduktan sonra italya'ya transfer olmuştur.