şükela:  tümü | bugün
 • youtube’un önerdiği, muhtemelen ruski bir abimiz. kendisi et kesiyor, biçiyor, sonra onlardan yemek yapıyor, insanın canını çektiriyor. tipi biraz mevlüt çavuşoğlu’nu andırsa da her yemekte ev yapımı şarabını sağlığımıza kaldırıp bizleri selamlıyor. iki tane evladı var, çocuklarını çok seviyor. yemekleri ailesi için yapıyor lakin 1 küsür yaşındaki bebeğin önüne 1 kg et koymak da biraz ne bileyim...

  phoebe isminde bir köpeği var, artık etleri onunla paylaşıyor. odun kasa ama kafkas bir rus abimiz ama sanırım içinde fırtınalar kopan bir ayı kendisi.
 • kendisi yemek yapan bir youtuber. ağırlıklı olarak kafkas yemekleri yapıyor. zaten kanalın "hakkında" kısmında da buna değiniyor. yemek yaparken kendi yaptığı şarabından yudumlamayı da ihmal etmiyor.
  ben de kavkaz gibiyimdir esasen. o yüzden seviyorum kavkaz'ı.
  ayazın, karın, çiğsenin altında ateş yakar, bir yandan da ördeği kazığa geçiririm. gerçi; kendi şarabımı yapmıyorum belki ama, ızgaraya dizdiğim yürekler, etler, karaciğerler cızbız ederken, altar'ın oğlu tarkan gibi, birayı kafama dikiyorum. kötü adam gülüşü de yapıyorum. beyaz yakalı kimliğimin altında yatan bu taşra erkekliğim beni benden alıyor. neyse..

  aynı zamanda bu abimiz, iyi bir aile babasıdır. kızlarına olan düşkünlüğü aşikar. helal olsun, afferin o'na. velhasıl kelam; kız babası mı, erkek babası mı olurum bilmiyorum ama, ileride bir aile kurarsam şayet, tıpkı kavkaz gibi ben de evlatlarımı kendi ayıkladığım döşlerle, ciğerlerle besleyeceğim.

  idolümsün kavkaz!
 • ideolüm bu herif. günlerdir yemek videolarını izliyorum. müstakil otantik evinin bahçesinde türk damak tadına yatkın yemekler yapıyor. taşfırın erkeği misali baskın abimiz tüm ailesini elleriyle besliyor. sempatik iki kızı, minnacık bir oğlu, köpeği, kedileri, tavukları, geniş bahçesi, ev yapımı şarapları ve pek göremediğimiz meçhul karısı ile imrenilesi bir aile portresi. içinde bir yerlerde doğal yaşam ve bol etli eski usul yemek yapmak olan herkes bu youtube kanalında kendini bulabilir. süper.
 • hayalimdeki hayatı yaşayan abi, yalnız shining'teki jack nicholson gibi bir gün ailesini katledecek bir havası var, adam sofrada iken herkes bütün ailesi sadece önüne bakıp yemeğini yiyo falan, ürkütücü bir taraftan.
 • adam yemek yapmayı biliyor. adam yemek yapmayı iyi biliyor. adam yemek yapmayı çok iyi biliyor.

  videolarda fon müziği yok. porsiyonlar dolgun. mekan şahane. dünyadan kopuyorsunuz izlerken.

  (bkz: 1 temmuz 2004 karnımın acıkması)
 • bu adamın türk olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
  https://www.youtube.com/watch?v=9ei4dfmn5j4

  hele şu videodan sonra.
 • kıskandığım tek adam.
 • yaptığı yemekleri izlerken insan kendini ortaçağda hissediyor. kuzu kızartma, şiş kebap, somon şiş, domuz kızartma, işkembe kelle vs. herşey büyük boyutlarda ve eminim çok lezzetli. abimizin elinde bazen satır, bazen balta kesiyor biçiyor pişiriyor..
 • kafkasyalı czn burak
 • tıka basa tokken bile videolarını baştan sona izletebilen maestro.