şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hacettepe'de okuduğu sırada kanbersiz eryaman olmaz demiş ve hayatta heyecan aramıştır. gitara her ne kadar hakim olsa da asıl ününü yurttaki sahte satranç ustalığıyla yapmış ve bir dönemin talihsiz servet beyanından yola çıkarak "hüseyiiinn yumurta kaynatayım mı aslanım" mottosunu zihinlere kazımıştır. gerektiğinde usa'da dondurma satmasını da bilen sakalı kadar gözlüğü de karizma olan kadim dostum.
 • (bkz: gepetto usta)
 • buyukçekmece sahildeki tarz mekanlardan biri. beylikdüzünde açılması planlanan mekanla aynı tarzı yakalayıp yakalayamacağı merak konusudur.
 • antalya'da en sevdiğim mekanlarda sahne alan, sahnesi çok eğlenceli, çok içten ve samimi olan, arada çıktığı tizleriyle beni benden alan tatlı solisttir aynı zamanda gepetto.*

  bir de kayda girip bir klip hazırlamış, dinleyiniz. canlı dinlemeye de gidiniz.

  klip linki
 • 3-4 yıl kadar önceydi sanırım kaleiçinde inatla yüksek sakatat,mor ve ötesi,gripin vs çalmayan kısacası duruşunu bozmayan biricik grubumuz blue life’ın vokalistinin dünya turuna çıktığı dönemde bize kaleiçi orucunu bozduran bir grup çıkmıştı karşımıza. aslında iki grup ve tek bir mekan. ally civarında herkesin üst üste eğlendiği tudors pub’ın eski yerinin yakınlarında kendi haline, sevimli bir mekan olan hidden pub’ı o günlerde keşfedivermiştik. öyle ayılıp bayılmasam da foster the people – pumped up kicks coverını kaleiçi sınırlarında duymak bile yetmişti her hafta niobe’yi dinlemek için. iki kardeşin akustik projesiydi niobe. onlardan sonra da black jack diye başka bir grup çıkıyordu sonra sonra onları da takibe aldık. repertuarları yine kaleiçinde pek çok yerde rastlayabileceğiniz şarkılardan oluşuyordu ama en azından stres atabilecek bir tarafı vardı canlı karaoke yapabiliyordunuz.bize göre diğer gruplardan birkaç adım önde olmaları ise üç kişilik dev kadro olmalarıydı , grupta herkes vokal yapıyordu. özellikle davulcu arkadaşın sesi sanırım vokalistten daha iyiydi sanki. en azından yakın bir arkadaşımla fikrimiz bu. ayrıca üçü de acayip iyi çalıyordu ve çok uyumlulardı. n’olduysa önce mekan kapandı sonra da grubun izini kaybettik. derken seneler sonra temmuz ayında roxx pub’da black jack feat. gepetto ile karşılaştık. üç kişilik dev kadro 6 kişilik bir grubun içine sıkışmıştı. gerçi sesine ve davuldaki yeteneğine hayran kaldığımız davulcu arkadaş da yoktu. ama ne tesadüfse yine vokali iyi olan bir davulcu ile yola devam etmişler. roxx’un ses sisteminin de kaleiçinin en iyisi olduğunu belirtmeden geçmemekle birlikte gece sonunda davulcunun gitara geçip söylediği şarkılarla yeniden gönlümüzü kazanmış gruptur black jack feat. gepetto. dün gece yine dinleyelim dedik ama davulcunun döktürdüğü şarkıyı bu defa vokalist söyleyince mecbur ayrıldık mekandan. bir de trompetçi arkadaşa ne oldu bilemiyoruz yerine klavye olmamış belirtmek isteriz.

  edit: maşallah dediğim kırk gün yaşamıyor .yine izini kaybettik black jack'in :)
 • kaleiçi diesel de dinlediğimiz ve keyif aldığımız grup. kendine özgü.