şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdi bu adama "yakışıklı değil" diyen çarpılır, yaşı küçük olanlar "yaşlı" filan diyebilir onlara sözüm yok.
  evde film izlerken bazen takılıyoruz, "hatun iyiymiş", "adam da yakışıklı hani" diye... angelina jolie ve brad pitt evin favorileri, ayrılsalar evin dengesi sarsılacak sanki. ama ne zaman gerard butler görülse, brad hanım evladı gibi geliyor insanın gözüne. insanın yeni yetme olası geliyor. neyse tövbe tövbe...
 • arkadaş şimdi bu hollywood piyasasını biliyoruz hepimiz. güzel hatun (en azından makyajla güzel olan) ve yakuşuklu adam cenneti. denizde kum, hollywood'da yakışıklı ve güzel. çirkinleri sokmuyorlar zaten şehrin kapısından.

  neyse işte bu güzide bölgenin kadınlarını beğensek etsek de; bugüne kadar hiçbir erkeğini kıskanmadık. yakışıklı olduğumdan falan değil; ne bilim hiç öyle bir duyguya bürünmedim. yakışıklı dedim geçtim, babyface dedim geçtim, oha o nasıl vücut lan dedim geçtim. eğdim boynumu, yoluma devam ettim.

  gel gelelim bu gerard butler'ı çok kıskanıyorum arkadaş. olm o nasıl bir yakışıklılık, nasıl bir karizma, nasıl gülümsemedir lan. allah belanı vermesin gerard. olm sen erkeksen, ben dönüp aynaya bakarım neyim diye? bırak arkadaş, çık git şu dünyadan. seni kesmez buralar valla. git şöyle venezuella'ya falan, ohh mis. coğrafyası ayrı bir güzel oranın biliyorsun. bence 10 numara fikir. yeter ki film çevirme artık güzel abim.

  kurbanın olam gerardo, anlıyor musun beni?
 • bir kız arkadaşla kendisi hakkında aramızda şöyle bir tartışma daha doğrusu kritik geçmiştir. (kız arkadaştan kasıt normal arkadaştır. hem cinsim olur.)

  ben: 300'deki leonidas baya iyi ya, hele güneş doğarken bir arkadan görünüşü vardı. dünya ahret babam olsun adam hoş adam be.

  kız arkadaş: yok be çok kaba duruyor. ben hiç beğenmedim o adamı.

  ben: senin beğendiğin tip kim çok merak ettim bi söyle allasen.

  kız arkadaş: p.s. i love you'daki adamı beğeniyorum ben.

  ben: o da benim hiç beğenmediğim tip. sarışın, kirli sakallı falan sevmem ben.

  kız arkadaş: ya saçmalama o adam çok tatlı lan.

  ben: o adam 300'deki leonidas'ın bokunu yesin.

  kız arkadaş: 300'deki leonidas p.s. i love you'dakinin sakalını kemirsin....

  sonrası malum saç başa kavga dövüş falan derken sonuç: ikisinin de gerard butler çıkması.
 • mümkünse jennifer aniston ile çıkmasın. hatta kimseyle çıkmasın. ancak kimseyle çıkmadan da gidip gay olmasın. türkiye'de tatil yapsın sıklıkla. tatil yapmadan önce facebooktur, twitterdır her yerden duyursun koordinatlarını.

  ona göre bizde hazırlığımızı yapalım. artık kendimihazır hissediyorum, tostumu yedim bekliyorum.
 • bir kadınla birlikte olamayacak kadar yakışıklı erkeklerden. var böyle insanlar.

  bence gerard butler ve christian bale evlensinler mesela. layığı odur yani.
 • kendisi erkekler arasında seviye yükselten piç olarak anılır. kıskanıyoruz muntazaman.
 • p.s. i love you ile seviyeyi iyice yükseltti piç. bir de üzerine game of thrones falan diyorlar. buraya da çıkıp bir iki karın kası gösterirse toptan yarrağı yedik sözlük erkekleri olarak.
 • tamamen kişisel zevkim; kirli sakal-renkli göz-güzel ağız diş dudak kombinasyonun ürünü, varlığı diğer erkekler için tehdit olabilecek kadar yakışıklı, sempatik, seksi adam. benim için "kral" imgesinin tek sahibidir, öyle ki jitterbug perfume'ü okurken alobar'ı bile bu beyefendinin suretinde hayal ettim.
  yalnız bu adamı böyle mükemmel gösteren en önemli şey bıyık bence, bıyıksız gezmemeli..

  edit: tytto'nun da onayladığı üzere, yandan yandan gülüşünün çıldırtıcı etkilerini de eklemeden..oy oy..
 • allah neler yaratıyor cümlesini bilcümle ateist, satanist, sabetayist, deist, dadaist ve asterix e söyletebilen bir adam bu. hastasıyım.
 • fazla bisey deniycem : hani sorsalar nasıl bir adama asik olmak istersin diye? ya da hayalin olan erkek tipi nedir diye? tek ve net cevabım olacaktır "gerard butler"
  adamdan buram buram erkeklik, seksilik, adamlık,kibarlık ve her ne ararsınız onun taptaze kokusu geliyor..
  ağzımın suyu aktı
  (bkz: ve tanrı erkeği sonunda yarattı)