şükela:  tümü | bugün
 • türk halkını feci sinirlendirmiştir.

  https://eksiup.com/p/pv105084ynpi
  https://eksiup.com/p/8m1050858f5e
  https://eksiup.com/p/d5105086e2fd

  olm test mi yapıyosunuz lan bana? bu nasıl ülke?

  bu ne lan? ahashdhfa

  https://eksiup.com/p/qj105088tu5o
  https://eksiup.com/p/p2105089d2vn

  hahahsdfhawhhafhahfahhahfh aklımı yitirdim şu noktada

  https://eksiup.com/p/2h1050906r5j

  istek üzerine son bir caps daha atıyorum. yemin ederim beynim uyuştu yorumları okurken. 255 yorum arasında galiba 4 kişi "adam fransız ve fransa'dan gitmek istiyor" diyebilmiş. hatta bunu söyleyen birine de küfretmişler "sen de siktir git" diye ahsdhfasf

  https://eksiup.com/p/zc105091fabo

  bir sürü mesaj gelmiş "bu gerçek değil" diye. türk halkını aptal göstermek için ben yapmışım bunu. al o zaman bu link sana girsin güzel çomarım. https://www.facebook.com/…ah/posts/1033818433324870

  link'ler kurbağa olmuş editi ve imgur'a atamayıp yalan dolan sitelere upload etmenin üzüntüsü.

  seneler sonra link'ler tekrar kurbağa olmuş. yani tam olmamış da olayazmış belli ki. sabah sabah ssg reyiz "404" diye mesaj atmış (ciddiyim). yerli ve milli ekşiup'a yükleyip sorunu kökünden hallettim ben de.
 • françois hollande'yi yedirmemişler.

  bakıp bakıp gülüyorum. nasıl insanlarsınız lan.
 • kişisel bir isteğin onaylanmasıdır. da...

  benim merak ettiğim altına yorum yazan arkadaşlar kim sandı ki? ne kadar flu yaparsan yap belli oluyor diyen var. ne içtilerse aynısından istiyorum. çokzel lan.
 • hemen insanımızı eleştirmeyelim işin içinde duyarlı vatandaşlarımız da var.

  "siktir ol git ne duruyorsun! senin gibi düşünenler gittiğinde belki temizlenir bu ülke, her tarafınızdan kin ve nefret akıyor" demiş arkadaşın biri, ya yazarken bilinç kaybına uğruyor ya da kurduğu cümlenin kin ve nefretten çok uzak olduğunu düşünüyor.
  akp'nin sanata ve sanatçıya bakış açısı en tepeden, en alt kadroya kadar tam olarak budur, sanatçıysa terk ettiği ülke ya da isim farketmez, anasına avradına söv, fırsat bulursan linç et öldür. çomar diyenlere duyar kasan arkadaşları başlığa bekliyorum.

  edit: başlığın ilk entry'sine eklenen capslerin içinde gördüğüm bir cümle gülerken kalp krizi geçirmeme sebep oldu. ben artık bir ölüyüm.

  "siktir git seni tutan mı var it! ama gidemezsin sahiplerin seni gittiğin yerde gebertir it!"
  o arkadaşı gören olursa benim adıma şunu sorsun lütfen, gerard depardieu'nun sahibi kim? dış mihrağa da mı dış mihrak ulan!

  not: burada çomar diye hitap edilen kitleye saydırdık ama bunun tam tersinde de işler farklı değil, dün bu olay üzerine ironi içeren bir tweet attım ve sabahtan beri ne gerizekalılığım, ne şerefsizliğim kaldı. :)

  https://twitter.com/…mina/status/641578420367966208
 • (bkz: megalol)

  akil adam jerar döpardiyö'nün uzun adama çözüm sürecini sonlandırdığı için kızarak aldığı karar. içimizdeki fransız uşaklarını gerçekten sinirlendirmiş. sakre blö!
 • içimizdeki fransızlar ı gösteren durum.
 • insanımızın ne kadar okuyabildiğini, daha doğrusu okuduklarını ne kadar anlayabildiğini göstermesi hususunda harika bir referans.

  ek: haberi okuyup, tepkileri görünce benim bile "fransa diyor ama gerard depardieu aynı zamanda türk vatandaşı mıymış?" diye tereddüt etmeme sebep oldu.
 • ne vahimdir ki o insanlarla aynı havayı teneffüs ediyoruz, aynı facebook sayfalarında siyaset paylaşımlarının da altına yorumlar yapıp tartışıyoruz. gerçekten vahim.

  gülsem mi, ağlasam mı arar veremedim, çıkamadım içinden.

  bu kafa ne ayran kafası ne de rakı kafası. bonzai mi çekiyo acaba bunlar hep beraber?
hesabın var mı? giriş yap