şükela:  tümü | bugün
  • erkek yolarak yaşayan parazit kadınların, beyinsiz oğlanları rahat rahat sömürmek için uydurdukları propaganda ifadesi.

işin acıklı yanı ise nedir, biliyor musunuz? bu lafa prim verip inanacak kadar salak oğlanların var olması.

hanımlar, size şimdi çok acı bir şey söyleyeceğim. bence kulaklarınızı açıp iyi dinleyin.

erkekler, hesap ödemekten, sevdikleri insanlar için masraf yapmaktan hiç gocunmazlar.

dostlarımızla otururken onlara hesap ödetmemek için her şeyi yapıyoruz, tuvalete gidiyormuşuz gibi yapıp hesap masaya gelmeden 10 kişinin yiyip içtiği bütün masanın hesabını ödüyoruz, arkadaşlarımızla masada senin paran burada geçmez tartışması yaşıyoruz. merak etmeyin, biz sevdiğimiz insanlar için para öderken hiç hesap yapmıyoruz.

ama "benim kukişkom var ve sen o kukişkonun parasını ödeyeceksin," kafasıyla yaşayan kancıkları hiç sevmediğimiz için, mecburiyetten, zorlamayla, baskıyla ödettiğiniz o hesaplar, size harcadığımız her kuruş gözümüze batıyor. çünkü sizi hiç sevmiyoruz. sadece bu ülkede sizin pis kukişkolarınıza muhtaç kaldığımız için hesabı istemeye istemeye ödüyoruz.

umarım bir dahaki sefer, enayi erkek buldum diye sevinirken, sizden ne kadar tiksindiğimizi ve isteksizce para ödediğimizi hatırlarsınız.

gerçek kadın onu seven adamı enayi sanmaz.
  • iyi bir aile babası, her şeyin hesabını yapar ve bun yaparken ailesine hiç bir şey hissettirmez.
  • abi oruspu diyorsun. oruspularla ilgili laf neydi: oruspunun parasını peşin vereceksin ki muamele de kusur etmesin!

ama asıl orsupu için: buluşunca tüm hesapları erkek ödesin, hesap ödemeyen erkek gözümde direk biter felan deyip sonrada maaşta kadın erkek eşitliğini savunandır bence. ya onu seç, ya bunu, kaltak seni
  • tam olarak sadece başlıktaki ifadeyi aklından geçiren kadın/erkek için benim de tam olarak aklımdan geçirdiğim ifade çok afedersiniz hassiktir ordandır
  • bal gibi de yapar. bu devirde para hesabi yapmayan adam kerizdir. cakal hatunlarin afra tafralariyla soylediklerine takilacaksan, sacma sapan harcalamalara maasi gomeceksen isin zor genco. sonunda bi bakmissin eldeki kus baska parali diyarlara gocmus gitmis.
  • ne olursa olsun bir kadın hesaba ortak olmayı teklif etmelidir. aksi halde erkek kendini salak gibi hisseder. adam o parayı kazanana kadar götü çıkıyor afedersin.
  • erkek ifadesinin yerine "aptal" yazılmalıdır. aklı başında olan herkes hesap yaparak harcama yapar.
  • an itibariyle fake erkek olduğumu öğrendim.

teşekkürler sözlük.