şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaybedenler kulübünün has olanı. sunucular arayan kadınlara merhaba hanımefendi sizinle hiç sikişmiş miydik diye sorar. efendiliğin yeri kesinlikle değildir çünkü burada sikiş var sikiş.
 • -en iyi yine iddia, bu ne ki amk..

  ahahah piçler yine fena güldürdü.
 • bugün iyi ki izlemişim dediğim video. yoksa akşam attığım kahkahayı şimdi izleyince atsaydım yurdu ayağa kaldırırdım.
 • rtük'ten otuzbin lira ceza yemiş radyo programıdır. burada efendiliğe yer yoktur hem zaten efendilik arayan beyaz show'a bağlansındır.
  hanımefendi sizinle hiç s.ikişmişmiydik ve daha önce hiç a.mınıza basmışmıydım gibi canalıcı sorularla dinleyenlerle daha önce bir münasebetleri olup olmadığını sorgularlar.
 • bağımlılık yapan video. çıktığı günden beri her gün izliyorum enteresan bir şekilde. karnımın acıkması gibi bir şey haline geldi artık resmen canım çekiyor adamlar yapmış helal olsun.
 • (bkz: piyasada amcık mı kaldı)
  (bkz: tesisatı kurarız amlara koyarız)
  (bkz: ne izliyon lan porno mu izliyon lan)
  (bkz: amını sikiyim volkan abiiiii)

  gibi gülmekten fenalık geçirten replikleri var videonun. onun dışında gerizekalı kaybedenler kulübüyle dalga geçmeleri hoşuma gitti. bu embesil iki radyocu bu videoyu izlerler umarım.
 • gülme krizlerine sokan video.
  deep turkish web pek bana hitap eden bi kanal değil ama buna çok gülüyorum ya.
 • deep turkish web'in evreni, kaybedenler klübü kolpalarını yuttu, emdi, manasızlaştırdı.

  önemli noktalarını şuraya toplayayım;

  - abinin odaya girişi: abi kardeş yaşayanlar iyi bilir, odaklanmış kardeşe baskın düzenleyen ağabeyin bir tecavüzcü coşkun edasıysa sırıtarak ve sinsi sinsi odaya girişi

  - "ne özenmesi amk çocuk muyuz biz": hahaha hadi leeyn.

  - "tesisatı kurarız, amlara koyarız": burada cinsel açlığın afrikası memleketimin abazan gençliğinin suretindeki "am" lafını duyunca ya da kullanınca ortaya çıkan yaşam pınarı, ab-ı hayatı görüyoruz, gözlerine fer geliyor adeta.

  - "merhaba hanımefendi sizinle hiç sikişmiş miydik": burada kadınlarla arasında hep görünmez bir duvar olan yurdum delikanlısının, ağır abisinin konuya "hanımefendi" diyerek zerafetle girip "denizin soğuk sularından gelen yarrak ve sikiş" ile çıkarak yaşanan cinsellik ve medeniyet çatışması resmediliyor (ohhh bebeğim resmediliyor)

  - "merhaba hanımefendi hiç amınıza basmış mıydım? sizi sizi, sizi sikmiş olmam lazım ya ben kaybedenler klübünün sahibiyim ya": bıyıkları henüz yeni terlemiş, gencecik, tertemiz yüzlü gencimizi bu kaybedenlik
  bu abazanlık, bu cinsel açlığın afrikası yurdum yokluğu alıyor bu hale getiriyor. bu gencimizde değil, gencimizi bu hale getiren sistemi sorgulayın fakat o sistem rağmen "kaybedeniz, ortamların sikeniyiz" temalı filmlerle gazın verildiğini de göz ardı etmeyin.

  - "evet necati abi senle hiç sikişmiş miydik?": bence video'nun climax'ine yaklaşırken "gümbür gümbür geliyorum" diyor senarist burada. zira artık sikiş, erkekten kadına yönlenmiş bir okken, yönsüz, adeta serseri bir kurşun gibi kimi vuracağını bilmeyen bilinçsiz, abazanlıktan ötürü artık karar verme mekanizması devre dışı kalmış bir kıvama evrimleşmiştir. "necati abi mecati abi, göt var sonuçta siktret konsept sikiş konsepti, sen söyle senle hiç skhhhkişmiş miydik?"

  - "merhaba hanımefendi ananızın amını sikim": az önce seks konusunda yönünü yitiren cinsel arzuya benzer şekilde, cinsel arzu yoksunluğuyla burada da şiddetin yönünü yitirdiğini görüyoruz. "hanımefendi manımefendi, bana mı hanımefendi lan, ortam sikiş ortamı alooo???!! hamfendi, madem veren yok ta sülalenizi sikeyim o zaman, ananızın amını sikeyim hamfendii."

  - "evet ferhat dinliyoruz: 'yaşayamıyorum anladın mı yaşayamıyorum! kafama sıkmak istiyorum!' sık lan kafana! hadi sıksana yüreğin varsa! boşa yaşıyorsun ferhat aldığın nefesi sikeyim ibne": şimdi burada, neden intihar eden insanın bina tepesinde atlama atlamama kararsızlığı yaşarken binanın altında yığılan toplanan halkın ahalinin "atla atla amk şerefin varsa atla" diye anırdığını anlayabiliyoruz. cinsel olarak noksanlık, enerjinin boşalamaması, akabinde şiddeti, nefreti tetikliyor. en nihayetinde karı bulamayan karakterlerimiz burada "senin yaşamını sikeyim, o yaşam benim yaşamım o yaşamı da sikeyim, bunu hatırlatan seni de sikeyim" diyerek yaşama karşı duruşlarını nefret/öz-nefret karışımıyla sergiliyor. böyle yaşamın ta amına koyayım ferhat, senin yaşamını da sikeyim ibne gibisinden bir çıkış, aslında kaybedenliğin en derin noktası, mariana çukurudur.

  - "abi eve adam atmışsın? karı bulamadım olm, piyasada amcık mı kaldı? bundan sonra adam sikeceğiz * artık ne yapalım? yürü lan amına koduğumun ...": gücünü yokluktan alan, varlığı da kendi yokluğuyla boğuyor, işte kısa hikayenin climax'i. toplum, kendi içinde yoksunluktan çıldıran gençlerine hiçbir şey vermeyince, toplumun "resource"u olan kadına ulaşamayınca çareyi toplumun işçi arılarını düdüklemekte bulan karakterlerimiz, en nihayetinde yıkıklığın, döküklüğün, bitmişliğin dibini boyluyor.

  - "yav bir de adam siktin": bu sahneye tek yorumum şu, "oz'da miguel alvarez'in dübürden vurdurduğu sahneye benzemiş". helal olsun sizlere.

  kaybedenler klübü'ymüş, cinsel açlığın afrikasında yarattığınız rol modele bak amk. yeraltı edebiyatı diye bunu yediriyorlar millete, afedresiniz yiyeceğiniz ekmeği... millet adam sikiyor heriflerin kaybedenliğine bak, o sebeple deep turkish web'e buradan, kamu yararına yaptığı bu didaktik/toplumcu çalışmadan ötürü bir selam ve teşekkürü borç bilirim.
 • ekibin şu ana kadarki en iyi videosudur. yayınlandığı günden beri her izlediğimde kahkahalara boğulup sandalyeden düşüyorum. ''efendilik arıyorsan beyaz show'u ara, burada sikiş var sikiş ona göre arayın!'' repliği skecin en vurucu bölümü. beğendiğim diğer karakter esrarcash menderes. bir de müptezel samet'in siyahi torbacıya cd hediye ettiği bölüm de sağlamdı. bu çocukların mizahını seviyorum.