• sadece 2 küsür dakikalık fragmanında dahi sarı bıyık'ın oyunculuğundan yer yer anthony hopkins, johnny depp, robin williams ve anthony perkins tadı alınabilen film. tek kişilik dev kadro adeta.

ayrı ayrı çok sevdiğim iki tuhaflar tuhafı kafanın** birleşiminden ne tür bir şey çıkmıştır, o uyum ne derece sağlanabilmiştir bilemiyorum ama umutluyum. dilerim yeterince absürt, yeterince saçmasapan ve yeterince amatör olmuştur. bekliyoruz bakalım.
  • fragmanı çıkmış, nasıl şen nasıl mutluyum sözlük. şuradan izleyebilirsiniz.
  • bir parça psycho'yu andırıyor.
  • - adınız nedir?

- ... ya sizin?

- bizim?

aldlalfkaldlaf. süper lan ilk gün gidiyorum.
  • fragmanı ''ne derdim olacak ya hem emekliyim hem anam başımda'' gibi efsane bir hayat felsefesiyle başlayan, dört gözle beklediğimiz film.
  • gercek kesit izleyecegiz diye saatlerce ekstrafor reklami izlemis insanlariz yaa nasil izlemeyiz gercek kesiti!11!

sari biyik ve emegi gecen herkese tesekkurler.
  • bomba bir film geliyor. fragmanda görüldüğü kadarıyla matkap rıza, cesi ve "balta nerede hanım" da oyuncu kadrosunda var.

kaleci saçlı adam ile yengesine göz diken azgın semih de olursa tadından yenmez.

merakla bekliyoruz.
  • (bkz: merhaba bayan)
    (bkz: merhaba bay)

sarı bıyık abimizin yine güzel manyadığı filmdir.
  • onur ünlü'nün, filmin jeneriğinde yer verdiği everything is something happened tuzağına ilk düşen* atilla dorsay olmuş.

https://i.hizliresim.com/ygyqoj.png

bilindiği gibi bu cümleyi heidegger filan değil fatih terim söylemiştir.
  • 2928 kişi izlemiş an itibariyle. box office
    yahu bu ülke ne acayip ülke. onur ünlü leyla the band konseri duyurusu yapsa, bir gecede daha çok insan gider. bir haftada bu kadar az izleyici, yarın öbür gün böylesi "tuhaf" işlerin asla yapılamaması anlamına geliyor. yapımcılar, geçmiş deneyimden hiza alıyor haliyle ve para onlarda. hay bin kunduz, gerçekten.
    kendime not: hafta bitmeden git filmi izle. mümkünse başka insanları da götür.
hesabın var mı? giriş yap