şükela:  tümü | bugün
  • karisina orospu diye laf atilan bir adamin hesabini sormaya gelen bodyguard'a yapilabilecek felsefe..

- lan dedin lan sen!?!!!.. kafani yerinden sokmeden ne diyeceksin bakalim!!!
    - a.. abi.. gercek orospu kimdir.. gercek orospu ba$kalarinin olumlu du$uncesi icin cabalayandir.. ben de dahil abi.. gercek orospu sokaktaki insandir, gokyuzundeki ku$tur..
    - iyi hadi bakalim oyle olsun..
  • (bkz: buyrun benim)
    (bkz: erkek orospu)
  • (bkz: modern orospu)
  • orospu olarak nitelendirilmesi gereken bireyin nasıl anlaşılması gerektiğini açıklamaya yönelik soru cümlesi. kullanıldığı yerler (sinirinizi bozan, size sataşan kişiye orospu demek)* nedeniyle artık anlamını yitirmiş, anlam kayması yaşamış bir kelime haline gelen orospu sözcüğü aslında para karşılığı cinsel münasebette bulunan kişilere verilen isimdir. bu kişiler karşılığında para almak suretiyle sayısız erkekle beraber olurlar. genellikle genelevlerde çalışan bu şahıslardan bazılarının çaresizlikten oraya düştükleri, yaptıklarının bir nevi ticaret olduğu düşünüldüğünde kendilerine aşağılayan bir edayla vurulan orospu damgası acımasızlıktan başka birşey değildir. asıl orospu damgası yemesi gerekenler bir takım sıfatlar altında yaptıklarını kamufle eden, haftada bir sevgili değiştiren (ve bunu gayet doğalmışçasına yapan), inanılmaz meblağlarda paralarla oynayan ancak bu paraların nasıl kazanıldığının izahatını dahi veremeyen kişiler olmalıdır.
  • - gerçek orospu kimdir?
    - buyrun benim..
    - size taahhütlü bir zarf gelmiş gerçek bey.. askerlik şubesi sanırım..
    - sağolun..
    - allah kolaylık versin ne diyim..
    - kes kes.. git mektup dağıt sen it..
  • seks iscilerinin degil,iliskisini tek gecelik adamlarn altina yatarak ve bunu gizleyerek yuruten,kiz kardesi yan odada yatarken evine tanimadigi adami alan ve icine bosalmasina hunharca izin verenlerdir..tanimadigi bir ton adami telefonda bosaltip sonra seni seviyorm diye karsina dikilebilendir..surekli kuyruk sallayip yaklasan oldugunda sevgilisini doldurandir..bekaretini 16snda kaybedip,asik oldugunu soyledigi adama kizlik zarinin esnek oldgunu anlatandir..olarak cevaplandirabilecegimiz soru cumlesidir..
  • vücudunu kiralamak zorunda olan kadın değildir.
    bu kadın dışında hepimiz orospu olabiliriz.
    şeytan ne kadar bizimleyse, orospuluk da o kadar içimizde yaşıyor.