şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kusura bakmayın sayın sözlük ahalisi. sizin öve öve bitiremediğiniz her siki dünyanın geri kalanı beğenmek zorunda değil. malesef ki gerçekleri birinin çıkıp yüzünüze vurması gerekiyordu.

  şöyle ki;
  nutella: fındık falan yok amk. bildiğin kimyasal. sarelle bile daha iyi amk.

  behzat ç: sadece 2 sezonu güzeldi. abartıldığı kadar efsane değil,oyuculuklar,olay örgüleri rezil.

  leyla ile mecnun: 1.5 sezonu efsoydu,kalanı bok gibiydi. hepiniz de iyi biliyorsunuz ki gezi eylemlerine katıldıkları için değil,boka sardığı için bitti dizi. burada kaç kişi son sezonunu tek bölüm bile kaçırmadan izleyebildim diyebilir?

  erdal beşikçioğlu: behzat ç. öncesi ve sonrası tek bir tv projesi dahi tutmamış başarısız oyuncu. tiyatro da iyi olabilir ama tv ve sinema da bildiğin hande erçel kadar bile başarılı değildir.

  dexter: her bölümünde sikik sikik mantık hataları var

  kanada: normal bi ülke. gidenlerden deli gibi öveni görmedim,gidemeyen daha çok övüyor amk.

  kürt: bir italyan değil. m.ö 5000 yılına dayanan tarihleri de yok,ülkeleri falan da yok. özgürlük savaşçısı değiller.

  zombi saldırısı: öyle bir şey olmayacak bence malsınız.

  insanın amına koyan şarkılar: bilinmeyen şarkı yazacam diye çok kasmışsınız. amınıza koyulmasını istiyorsanız cep no verebilirim.

  kedi: sıradan bir hayvan. kedi övecem diye çok aptal durumlara düşüyorsunuz. çok abartıyorsunuz. gerçek hayatta çoğunuzun sikinde değil sosyal medyada duyar kasıp prim yapıyorsunuz.

  kanada başbakanı: yakışıklı değil. o yaptığı maymunluklar komple pr çalışması. keriz olmasanız inanmazsınız.

  rusya: malesef ki süper güç değil. abd karşısında durabilecek bir güç değil. güçlü ülke,kızları güzel abartmayalım başka. burada ı love solculuk zihniyetiyle rusya övüyorsunuz.

  menemen: normal bir yiyecek. ekmeği bana bana yiyin,övmeye gerek yok.

  rakı: aydın boysan sizin kadar övmedi. yanında şu yenir bu yenir diye milyon şey yazmışsınız,her şey yeniyor işte yanında amk. 20 yaşındaki bebeler, "rakının yanında zeki müren dinlenir abi yeaaa" diyor sizin yüzünüzden. rakıya evet, rakı edebiyatına hayır. edebiyat yapanları siklemiyoruz.

  ekşi sözlük: reklam verenler dışında sikine takan yok. dizi senaristleri de, iddia ettiğiniz gibi burayı okuyup, dizilere ona göre yön vermiyorlar mal mısınız amk? kasmayın yani...

  işte böyle beyler. aklıma geldikçe editlerim.

  creeping dutchman adlı yazar sağolsun rick and morty i yazmış. ulan içim soğudu ciğerim ferahladı resmen. çok boktan bir şey o yahu. tamam boktan demek abartı ama yahu bi numarası yok ki bu çizgifilmin gumball daha güzel.
 • kemal kılıçdaroğlu: chp değil de akp'li bir bürokrat olsa hepiniz kim bunu siyasetçi yaptı diye dalga geçiyordunuz.
 • sonunda biri kral çıplak dedi.
 • (bkz: köy hayatı)

  sorsalar hepiniz köye yerleşirsiniz dimi
  ama kazın ayağı öyle değil gençler tünelin ucu bombok yere çıktı sakın gelmeyin.
 • hazır sırası gelmişken, manuş baba dediğiniz şahıs bir boka yaramayan entel dantel birisi..

  ne buluyorsunuz bu adam da yahu ?
  hangi sanat kulvarına hizmet ediyor ne yapıyor bir tek ben mi anlamıyorum bir yardımcı olun.
 • akp karşıtı anket: her seçimde yok tanıdığım insanlar var 15 yıldır akp ye oy veriyordu da şimdi hayır diyecek. 40 yıllık mhp li mhp ye oy vermeyecek gibi böyle bir sürü argümanla bizleri umutlandırıp hayal kırıklığına uğratıyorsunuz.

  bir de bunun "bizim orada 3 mağaza kapandı berber hasan abi 50 yıllık dükkanı kapattı kesin kriz çıkacak " avmler boş eğonomi çok kötü derler sıradan bir günde marmara foruma gittim izdihamdan eziliyordum az kalsın. ritmik sayı saymayı öğrenmeye çalışan çocuk gibi her sene (bkz: 2016 ekonomik krizi) (bkz: 2017 ekonomik krizi) (bkz: 2018 ekonomik krizi) (bkz: 2050 ekonomik krizi) başlığı değiştirerek yeni argümanlarla gidiyoruz. aralarında çok dolu dolu ekonomik analizler de yok değil ama şu manav berber kapandı kriz edebiyatını bırakın be artık.

  tamam oylar çalınıyor onun da etkisi var ekonomik rakamlarla oynayıp makyajlıyorlar verileri ama siz yinede aceleci davranmayın. hem ben de istiyorum kriz çıksın para ve rehavete kendini kaptırdığı için kaynayan suyun ısısının farkına varamayan kurbağalar uyansın ama olmuyor işte beyler bu gerçekle hep beraber yüzleşelim
 • çoğuna hak verdiğim önermeler silsilesi.
 • yıldızın içine swh (aha bu: * ) yazınca ıslak odunla dövme isteği uyandırıyorsunuz.
 • "istiklal caddesi bitti" yanılgısı.
  eski tramvay gelmiş. bütün dükkanlar ağzına kadar dolu. yemek yemek için sıra bekliyorsunuz.
  alışveriş mağazaları arap ve rus kaynıyor.

  maalesef gerçekler bu şekilde...
 • star wars: boktan film. uyuyakalmadan izleyebilecek olana madalya verilmeli.