• kemal kılıçdaroğlu: chp değil de akp'li bir bürokrat olsa hepiniz kim bunu siyasetçi yaptı diye dalga geçiyordunuz.
  • sonunda biri kral çıplak dedi.
  • (bkz: köy hayatı)

sorsalar hepiniz köye yerleşirsiniz dimi
    ama kazın ayağı öyle değil gençler tünelin ucu bombok yere çıktı sakın gelmeyin.
  • hazır sırası gelmişken, manuş baba dediğiniz şahıs bir boka yaramayan entel dantel birisi..

ne buluyorsunuz bu adam da yahu ?
    hangi sanat kulvarına hizmet ediyor ne yapıyor bir tek ben mi anlamıyorum bir yardımcı olun.
  • yıldızın içine swh (aha bu: * ) yazınca ıslak odunla dövme isteği uyandırıyorsunuz.
  • çoğuna hak verdiğim önermeler silsilesi.
  • akp karşıtı anket: her seçimde yok tanıdığım insanlar var 15 yıldır akp ye oy veriyordu da şimdi hayır diyecek. 40 yıllık mhp li mhp ye oy vermeyecek gibi böyle bir sürü argümanla bizleri umutlandırıp hayal kırıklığına uğratıyorsunuz.

bir de bunun "bizim orada 3 mağaza kapandı berber hasan abi 50 yıllık dükkanı kapattı kesin kriz çıkacak " avmler boş eğonomi çok kötü derler sıradan bir günde marmara foruma gittim izdihamdan eziliyordum az kalsın. ritmik sayı saymayı öğrenmeye çalışan çocuk gibi her sene (bkz: 2016 ekonomik krizi) (bkz: 2017 ekonomik krizi) (bkz: 2018 ekonomik krizi) (bkz: 2050 ekonomik krizi) başlığı değiştirerek yeni argümanlarla gidiyoruz. aralarında çok dolu dolu ekonomik analizler de yok değil ama şu manav berber kapandı kriz edebiyatını bırakın be artık.

tamam oylar çalınıyor onun da etkisi var ekonomik rakamlarla oynayıp makyajlıyorlar verileri ama siz yinede aceleci davranmayın. hem ben de istiyorum kriz çıksın para ve rehavete kendini kaptırdığı için kaynayan suyun ısısının farkına varamayan kurbağalar uyansın ama olmuyor işte beyler bu gerçekle hep beraber yüzleşelim
  • "istiklal caddesi bitti" yanılgısı.
    eski tramvay gelmiş. bütün dükkanlar ağzına kadar dolu. yemek yemek için sıra bekliyorsunuz.
    alışveriş mağazaları arap ve rus kaynıyor.

maalesef gerçekler bu şekilde...
  • 81-86 nesli efsanevi bir nesil değil.
  • linux: genel olarak biçimsiz, günlük kullanımdan uzak, ancak server işletim sistemi olarak bir halta yarayabilen kıytırık bir işletim sistemidir (kali linux hariç ki onun da benzerini yapan win programları var)

volkswagen ve tok kapı sesi: anca tiz sesli ibneleri memnun edecek saçma sapan bir birleşimdir. passat model aracı gereksiz pahalıdır.

feminizm: küresel popüler kültür sayesinde sen 6-7 senede bu kadar palazlandı. şu an bütün marka ve ürünler feminist propagandaya göre dizayn ediliyor. ondan önce de özgürlük, eşitlik vs pompalanıyordu. yarın da ataerkil toplumpompalanır mal gibi kalırsınız.

ekşi sözlük: yazdıklarınız ne modların ne de sahiplerin umrunda bile değil. her girdiniz arama motorlarında siteyi yukarı taşıyan, ekşi sözlük’e para kazandırmak dışında bi halta yaramayan, aradan onedio tarzı gönderiler bulurlarsa ekşi şeyler için bir galeri kaynağı olan bir site. velhasılı sen burada trollerle çatışıp bilgi yarıştırmaya, kız kaldırmaya falan kalkarken site bütün bu entry sayılarıyla günde 100.000 tllik banner reklam alırken sen sinir krizi geçirdiğinle kalıyorsun.

rakı içen kadın: kafasının iyi olup kusması dışında bir olayı yok. çay içen veya şalgam suyu içen kadınla aynı cinsten varlık.

south park: bundan 13-14 sene önce iyiydi, cesurdu, yapılmamışı yapan bir çizgi diziyken, şimdi tekrar düşen kısıtlı esprilere sahip kıytırık bir çizgi dizi.

format: .....

ateizm: genelde zeki olanların ateist gerzeklerin müslüman olarak görüldüğü algısı var. bilimsel olarak bile ateizmin direkt olarak kabul edilmesi şüphecilik ilkesine aykırı. agnostisizm çok daha uygun. kişisel inançları çarpıştırmayı bırakın.

islamiyet: öne sürdüğünüz gibi mükemmel bir din değil, zaten her fırsatta eksikleri ve çelişkileri yazıldı tekrar girmeyeceğim. millete kendi inancınızı empoze etmeye çalışmayın zira basit bir ortadoğu dini olduğu çok belli. tam bedevi dini. hristiyanlık islamiyetten daha barışçıl
hesabın var mı? giriş yap