şükela:  tümü | bugün
  • başlık öyle bir başlık ki eminim %95 lik bir kesim farklı bir şey anlayacaktır ( benim gibi)
  • sabah ereksiyonunu saklama, gözüne gözüne sok, sırıt ve günaydın karıcığım diye seslen.
  • pintilik yapıp balayı niyetine olmasa da dinlenme amaçlı bir kaç günlük tatil ayarlamayan yazar beyanı.
  • bir adet ergenin açmış olduğu başlıktır. madem evlendiniz neden eşinle birlikte uyumak yerine kayınpederle aynı odada kaldığınızı anlayamadım. sonucta artık evliyseniz neden birlikte yatmak illegal birşeymiş gibi ayrı ayrı yatıyorsunuz anlayamadım. nikahı basıp aldıysan evde kayınpeder bile olsa eşinle uyumak senin en doğal hakkın.
  • belki adet böyledir. afrika da gelini başkası açıyor sonra evlendiriyorlar. sizin dünürler nereli bilmiyoruz ama onlardada damadı kayınpederi açıyorsa örf ve adetlere uyman gerekir.
    sesini çıkarma. orda olan orda kalır.
  • bence niyetini belli et ki bir daha olmasın.
  • eski entrylerine bakinca durumu anladigim tipin actigi baslik.. cok saapmayin genşler, devam edin..
  • bu ülkenin en büyük eksiği, yalancıyı sikmiyorlar. o olay başlasa böyle bir tane bile başlık kalmaz
  • hayırdır babacığım bu saatten sonra huy mu değiştirdin de.