şükela:  tümü | bugün
  • kız arkadaşımın anlattığı bir olayda görülen kadın beceriksizliğidir.

tabii ben de derhal o kadınla arkadaşlığı kesmesini söyledim.

yahu düğün tarihi konuşulurken hesap kitap yapıp da şu tarihlerde olmaz diye belirtsene nişanlına.

erkeklerin hayatındaki önemli dönüm noktalarından birinin içine sıçmayın lütfen.

regl bitene kadar zifaf ertelensin, ilk gece olmak zorunda değil diyecek olan seksolog ve sosyolog arkadaşlar çıkacaktır, umursamıyorum bile. entryleri benim için yok hükmündedir.
  • gerdek gecesinin regl dönemine denk getirilmesi'dir o. yoksa her şeyi planlayan cins-i latiflerin bunu hesaplamaması mümkün değil.

toplumdaki bekaret baskısı çoğu evliliği bu dönemde evlenmeye itiyor.

sonra gelin neden huysuzluk yaptı bütün düğün!?!
  • dogum kontrol hapinin regl doneminde kullanilmaya devam etmesiyle cozulebilecek problem.

yalniz sevismek icin gerdegi bekliyorsaniz zaten o aksamdan fazla bir zevk beklemeyin derim. geri kalmis kulturunuzu esekler siksin.
  • hala, gerdek gecesi stat açacakmış havasında olan yazarları gösteren hede.
    tabi.. kayınbiraderi-kaynanayı-amca çocuklarını çağırın, kurdeleyi kesip girin eve.

gerdeğe kadar, yıllarca o kadın seninle sevişmedi ise.. asıl o zaman şüphelen bence sen..
  • kızlık zarı yani hymen yumurtalıkları korumak için kozmos tarafından oluşturmuştur. hayvanlarda da vardır.

bu bizi düşenen hayvan yapar. bazıları da düşünemez hayvan olarak kalırlar.
  • o nick nedir yahu, bu bir troll olmalı. gerçekten ben bunun uydurma olduğunu düşünüyorum.

öhm öhm, neyse. illa o akşam mı olmalı bu iş. adam bekleyemez mi birkaç gün daha, bu nasıl sevgi anlayışı.

bu gerdek mantığı zaten saçmalık ta, neyse.
  • gerdek sonrası kanlı bez olayının ne olduğunu anlamama sebep olmuş olaydır.

meğer pedlerini gösteriyorlarmış erkek analarına.
  • hakkında yazılan 'erkeklerin hayatındaki önemli dönüm noktalarından biri...' ifadesini görmemle birlikte yüzüme kocaman bir gülücük oturtmama sebep olan talihsiz tesadüf.

slkfaasf.