*

şükela:  tümü | bugün
  • atlantisia rogersi adlı arkadaşlarımız, baya uçmaya gerek olmadığı için evrilerek uçamayan bir kuş haline gelmiş. işte aradığım hayat. işte kebabistan kırsallarında müthiş bir yaşam.

törkiş foto
    vikipedi

edit: "evrimi kanıtladın" diye aklınca dalga geçen ziyankar kardeşim, evrim seni buraya nasıl getirdi bilmiyorum ama bu kuşun diğer uçamayan kanatlılardan bir farkı var: "düşmanı yok". yani başlıktaki gibi "gerek duymamış". okumak güzel şey. önce okuyun. anlamak güzel şey, okuduğunuzu anlayın.
    edit2: kardeşimiz entry'sini silmiş. capsini aldım ama seni rezil etmeyeceğim rahat ol, bu sır benimle mezara gelecek. oh yes.
  • hayata karşı bazen benim de aynı şekilde düşündüğüm kuş türüdür.
  • (bkz: tavuk)
  • (bkz: kanarya)*

slipknot: fikotinergücü
  • penguen.
  • haklı kuştur.
    ben de gerek olmadığı için uçmuyorum.
  • kuştan ziyade ada ilgimi çekti. ulaşılamaz ve tehlike olmadığı kuşlar tarafından ispatlanmış bir ada. orada bir koloni kurup mutlu mesut yaşanabilir kanımca, ooooh kimse de karışmaz.
  • gerek yok diye kestirip atsam mı bilemedim şimdi.
  • yakın zamanda tekrar uçmaya başlayacak olan kuş türüdür. çünkü dünyadaki en pislik avcı onları buldu.

(bkz: insan)
  • kuş denen canlı bir adaya hapsolmaz. tüm gezegene yayılır. haliyle bir kuş hep aynı bölgede kalmaz, insanoğlunun kanatlı kuş olunca kalmadığı gibi. bu kuştan hareketle evrim kanıtlanabilir elbette fakat gerizekalılara karşı kanıtlanır. evrime bilimsel değil de ideolojik takıntı halinde iman eden cahil cühela da her bilim etiketiyle kendine satılana atlar işte böyle. (üstelik bu salaklar kendilerini bilim cenahında zanneder)

bu kuş türünün ataları bir şekilde o adaya gelmiş ve bir genetik hastalık nedeniyle uçma yeteneğinden yoksun türe dönüşmüş olabilir. (sfenks kedisi gibi) yoksa sağda solda bu salak gerekçeyi ifade edip "ahanda ben bişey öğrendim ve bunlan evrimi size ıspatlıyom" felan demeyin. yoksa karşınıza sizin aksinize kafası çalışan biri denk gelir ve "salak evladım, o halde bizim köyün tavukları neden uçmayı unuttu? köyde herhangi bir tehlike mi görmediler" diye cevap verir ve siz de mal mal bakarsınız. (biliyorum bakmazsınız. "sen bilimden ne anlarsın. olm, cahalsın sen cahal" gib zırvalarsınız.)