• bir yazılarında şahsıma ait bir fotoğrafı izinsiz ve referanssız kullanan yani gerekeni pek de yapmayan site.

şikayetime cevap bile vermeden, görseli 3 saat içinde değiştirdiler. e peki ben hırsızlık yaptım da sen fark edince geri yerine koydum demekle oluyor mu sayın yönetici?

bir işi de doğru yapsak.
  • yandaşlarına bol bol hediye göndererek reklamını yapan oluşum. takipteyim ama her türlü itici geliyor. işin komik tarafı herhangi bir etkinliğine giden herkesin farklı bi havalara girmesi. bir türlü ısınamadım yani.

olay belki görünenden çok farklıdır ama görünen bu.
  • hesapta dark marketing - social branding falan da bütün influencer paylaşımları overbranded kustuk artık yeter
  • #50yearsgold hashtagiyle bu hesabı etiketleyip doğumgünü kutluyorlar. profesyonel reklam çekimleri. sanıyorum tuborg gold reklamı. yasak olduğu için isim verilmiyor.
  • "%100 yaşam rehberi" mottosuyla gerekeniyap.com adresinde yayına başlayan lifestyle mecrası.
  • her gün mutlaka bakılması gereken, hayata dair şahane tavsiyelerin yer aldığı site.
  • beyin bedava! hafızaya attım gerekeni yaptım! diyen abinin reklamlarında oynaması gereken web sitesi.
  • amatör bir tasarıma sahip ve muhtemelen amatörler tarafından yönetilen event şeysi internet sitesi.
  • adını görünce aykut kocaman’ı istifaya davet eden bi oluşumun internet sitesi sandım.
hesabın var mı? giriş yap