şükela:  tümü | bugün
  • beyin yoksunu bir yazar olduğu aşikar troll. ona buna laf yetiştireceğine gidip tarihi doğru kaynaklardan okumasını salık veririm. gelmiş bir de işid'çi demiş zırt erenköy
  • (bkz: troll)
    (bkz: engelle geç)
  • (bkz: gerekirse ceketimi satar bmw 320d alırım) nickli troll’ün yeni hesabıdır.
    alevi ve kürt düşmanlığı sebebi ile eski hesabı kapanmıştır. bu hesabının ömrü de fazla değildir, entrylerine bakarak konuşacak olursam. engellemeyin ırkçı, kin ve nefret dolu entrylerini şikayet edin.
  • alevilere bu denli kin kusacak, nefret edecek ne yaşadığını merak ettiğim yazar.
  • nick altına girdiğiniz hakaret içerikli entryler silinecektir. bu troll arkadaş nick altındaki entryleri sürekli şikayet etmektedir. bu sebeple yazacağınız entry’ye dikkat edin. kanalına abone olup tüm entrylerini şikayet etmeyi de unutmayın.
  • benim nick altıma da sığırca bir yazı yazınca tanıdım kendisini. yılların chp'li ve ateisti olan, en çok favlanan entrileri chp ve dinle ilgili olan bana, kürtçü& islamcı yakıştırması yapacak kadar analizden ve araştırmadan yoksun biridir. hakaret etmeyeceğim.
  • zaza
    alevi mezhebinin içine doğmuş
    ateist
    sosyalist bir insanım çok şükür...

hayatımda ilk kez akp'li ve liberal olmakla itham edildim.
    sonra kendisinin bazı entrylerini okudum. kendisine göre kürt diye bir şey yokmuş mesela. aleviler de çok acayip, çirkin insanlar... oldukça sığ bir insan olmasının yanında gereksiz ve saygısız da.
    neyse uzatmaya gerek yok kısası (bkz: engelle geç)